3rd T20I: پنجاه بیهوده ویرات کوهلی در حالی که متیو وید ، گلن ماکسول منجر به پیروزی استرالیا می شود


درگیری 85 نفر از کاپیتان هند ، ویرات کوهلی کافی نبود زیرا استرالیا 12 مسابقه در سومین مسابقه T20 International در سیدنی برای جلوگیری از سفید شدن سری بازدید کنندگان را شکست داد. نیم قرن متیو وید و گلن ماکسول و یک حرکت سه ویکت توسط میچل سوپسون به استرالیا کمک کرد هند را شکست دهد ، که این سری 2-1 پیروز شد. وید با شکست 80 زایمان از 53 زایمان ، در حالی که ماکسول 54 گل را به ثمر رساند ، در حالی که استرالیا هدف 187 را برای هند تعیین کرده بود ، اما بدون هیچ جبهه ای که حمایت قابل توجهی از کوهلی ارائه دهد ، هند موفق به جمع آوری این تعداد نشد ، و میچل سوپسون یک طلسم برنده را بدست آورد.

اخبار

هند پس از پیروزی در زمین بازی شیرین و انتخاب کاسه بازی ، شروع خوبی داشت و واشنگتن سوندار با ضربه ای که برای هارون فینچ به ثمر رساند ، ضربه ایستگاهی زد.

اما متیو وید از همان جایی که در T20I دوم ایستاده بود حرکت کرد و با حمایت استیو اسمیت آزادانه به گل رسید. پس از سقوط اسمیت در دهمین سقوط ، ماکسول در فرم به وید پیوست.

وید به زودی به دومین نیم قرن متوالی خود رسید که این حمله حمله را به بولرهای هندی رساند.

هند در این زمینه شلخته بود و ماکسول دو بار افت کرد. یوزوندرا چاهال فکر کرد که صاحب دست راست است ، وقتی ضربه ای را که به راحتی گرفته شد اسکی کرد اما تکرار بازی ها نشان داد توپ بدون توپ است زیرا اسپینر بیش از حد عمل کرده بود.

وید در آخرین مرحله قبل از تحویل از 53 زایمان ، در 80 مرز سقوط کرد و هفت مرز و دو شش را گرفت.

ماکسول پس از اینکه به یک نیم قرن برخورد کرد ، توسط تی ناتاراجان در 20 ام خم شد. او در حالی که استرالیا 5/186 را روی صفحه قرار داد ، در مرز 36 توپ 54 به سه مرز و سه شش رسید.

با ارقام 34/2 ، واشنگتن سوندار بهترین بولینگ هند در این شب بود.

هند در آغاز تعقیب و گریز با یک شکست روبرو شد ، در حالی که KL Rahul گلن ماکسول را مستقیماً به توپ دوم دروازه اصابت کرد.

ویرات کوهلی تقریباً در سومین مرحله از او پیروی می کرد ، اما این بار استیو اسمیت دست از کار کشید و به کوهلی یک زندگی دوم داد.

کوهلی که توسط اندرو تای از بازی بولینگ خود کنار گذاشته شد ، از فرصت های خود حداکثر استفاده را کرد و 25 امین قرن T20I خود را به ثمر رساند ، حتی اگر هند در یک بازه زمانی کوتاه شیخار داوان ، سانجو سامسون و شریاس اییر را از دست داد.

هاردیک پاندیا در هنگام مرگ پشتیبانی خود را به صورت قدرت آتش نشان داد ، اما در 18 ام تیر آدام زامپا را اشتباه گرفت تا کوهلی را با کارهای بیش از حد کنار بگذارد.

در حالی که 36 گل از دو بازی گذشته لازم بود ، کوهلی سعی کرد از ابتدای نوزدهم به دنبال تای باشد ، اما اولین ضربه را به نقطه عقب زد که دانیل سامس یک غواصی درخشان را بدست آورد.

کوهلی در 61 توپ 85 خود به چهار مرز و سه حداکثر ضربه دست یافت ، اما ضربه ناکافی بود زیرا استرالیا با راحتی بازی را پشت سر گذاشت.

تبلیغ شده

میچل سوپسون ستاره توپ استرالیا با توپ بود که فقط در 23 مسابقه در چهار اوور خود سه ویکت برداشت.

پس از اینکه استرالیا 2-1 سری ODI را برد ، هند هم اکنون سری T20I را برنده شده است. این دو تیم اکنون در چهار مسابقه آزمون آغاز می شوند که از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله