3rd T20I: جیمی نیشام با خنده دار تماس جنجالی DRS را تجربه می کند

ویرات کهلی پس از رد نظر هند ، بحث داغی با داوران داشت.© خبرگزاری فرانسه


درخواست تجدیدنظر در مورد ویکت در جریان برگزاری 3مین دوره T20 International بین استرالیا و هند در سیدنی منجر به سردرگمی شد زیرا هند تصمیم غیرقانونی داور داخلی را بررسی کرد ، اما بررسی رد شد. در یازدهم یازدهم مسابقه در سیدنی ، تی ناتاراجان ، دریانورد هند ، با تساوی کامل متیو وید را متوقف کرد ، وی که از مسیر پیاده شد اما تلاش ضربه او را از دست داد ، زیرا توپ به بالش برخورد کرد. هند در جذابیت خیلی مشتاق نبود و داور مسابقه نیز بی تأثیر بود ، اما ویرات کوهلی ، کاپیتان هند ، بررسی را انتخاب کرد.

اخبار

در حالی که داور سوم روند ارجاع را آغاز کرد ، اعتراضاتی از سوی متجاوزان صورت گرفت و بررسی لغو شد.

کوهلی عصبانی شده بود و دیده می شد که با داوران کلمه ای صحبت می کند. ردیابی توپ بعداً نشان داد که واقعاً خارج است و تصمیم گیری در زمین لغو خواهد شد و وید با بازبینی دوباره به غرفه اعزام می شود.

کوهلی تحت تأثیر قرار نگرفت و جیمی نیشام همه کاره نیوزلند نیز تحت تأثیر قرار نگرفت.

نیشام در توییتر خود نوشت: “چقدر خوب! باتر از ناحیه شلیک پا از پا باز می ماند. بولر اعتراض نمی کند. دروازه بان نظر را رد می کند. شخص بزرگ صفحه نمایش خیلی زود پخش می کند. امپایر تا زمانی که خمیر شکایت نکند ، بررسی را می پذیرد.”

نیشام افزود: “این باید بیشترین اشتباهات در پنجره 20 ثانیه ای در تمام کریکت ها باشد.”

تبلیغ شده

وید ، که در آن زمان 50 نفر مبارزه می کرد ، بیشتر از حداکثر قدرت خود استفاده کرد و 30 بار دیگر به امتیاز خود اضافه کرد ، قبل از اینکه توسط Shardul Thakur در 19 امتیاز از کار اخراج شود. این دومین نیم قرن متوالی وید در این مجموعه بود.

80 وید ، به همراه گل 54 گلن توسط گلن ماکسول ، به استرالیا کمک کردند تا 18 20/5 را در 20 بازی خود ثبت کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله