3rd ODI: Sivakarthikeyan بازیگر تامیل از T Natarajan برای اولین بازی تأثیرگذار هند علیه استرالیا استقبال می کند


بازیگر تامیلی Sivakarthikeyan در توییتر خود تبریک گفت كه ناتاراجان اولین بازی خود را برای هند انجام داد ، و پیس در روز چهارشنبه بازی خوبی مقابل استرالیا در بیضی مانوكا انجام داد. کریکت SunRisers Hyderabad (SRH) در 10 اوور دو ویکت را گرفت و 70 دوش را واگذار کرد. هند سومین ODI را با 13 بار بدست آورد ، اگرچه استرالیا در سه سری بازی سه بر دو پیروز شده است. Sivakarthikeyan نوشت ، “تلاش بزرگ @ Natarajan_91 برادر اولین مسابقه در استرالیا مقابل استرالیا و شما واقعاً بسیار خوب بودید که از دیدن شما در پیراهن آبی ، لحظه ای افتخارآمیز برای همه ما برادر بسیار خوشحال بودید”.

اخبار

هاردیک پاندیا و راویندرا جادجا ضربه های بدون شکست 92 و 66 دویدن را به شدت مورد انتقاد قرار دادند تا به هند کمک کنند تا پس از 50 بازی بیش از 302 ، پنج نفر را جمع کند. در همین حال ، حتی کاپیتان ویرات کهلی نیز با 63 بار اجرا از 78 بار زایمان کمک کرد.

با وجود ضربه 59 گلنی ماکسول از 38 توپ ، میزبان هنوز احساس کوتاهی می کرد و هند را به یک برد تسلیت در سری ODI هدیه می داد.

ناتاراجان ویکت افتتاحیه بازکن Marnus Labuschagne را ثبت کرد و اشتون آگار را نیز برکنار کرد.

پیش از این ، ناتاراجان برای حضور در مسابقات کریکت تیم T20I هند را از دست داده بود ، اما بعداً به عنوان جانشین وارون چاکراواتری ، که مصدوم است ، مورد حمله قرار گرفت.

ناتاراجان با SunRisers Hyderabad (SRH) فصل چشمگیر لیگ برتر هند (IPL) 2020 را پشت سر گذاشت و به آنها کمک کرد تا در مرحله لیگ به مقام سوم برسند.

تبلیغ شده

SRH در Eliminator سلطان Royal Challengers Bangalore (RCB) را شکست داد و سپس در مرحله پلی آف به Delhi Capital (DC) باخت. سرانجام هندی های بمبئی (MI) برنده این مسابقات شدند. ناتاراجان در این مسابقات 16 ویکت را ثبت کرد.

با پایان یافتن سری ODI ، هند در مرحله 3 مسابقه سری T20I که از 4 دسامبر آغاز می شود ، در مرحله بعدی به مصاف استرالیا خواهد رفت. پس از T20I ، یک سری تست چهار مسابقه ای دنبال می شود. اولین مسابقه آزمون از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله