3rd ODI: گلن ماکسول تحت تأثیر هاردیک پاندیا ، مهارت های تمیزکنندگی راویندرا جادجا


گلن ماکسول ، همه کاره استرالیایی ، که به خاطر بازی وحشیانه خود معروف بود ، روز چهارشنبه تحت تأثیر نمایش تمیز از راویندرا جادجا و هاردیک پاندیای هند در سومین دوره ODI تحت تأثیر قرار گرفت. هاردیک (92 حضور ندارد) و جادجا (66 نفر خارج از مسابقه) یک ایستگاه 150 شکست ناپذیر مشترک داشتند که در حقیقت بازی هند را به دست آورد. ماکسول در پاسخ به این س whetherال که آیا مشارکت Hardik-Jadeja بازی را به نفع هند تغییر داده است ، گفت: “بله ، مطمئناً ، فکر می کنم با روشی که ویکت احتمالاً از بین می برد ، ما آنها را 5 برای 150 و یک ویکت دورتر از آن داشتم ترکیب ، بنابراین ما می دانستیم که یک ویکت فاصله داریم. “

اخبار

ماکسول در کنفرانس مطبوعاتی مجازی پس از بازی گفت: “اما ، متأسفانه ، آنها به شیوه ای كه توانستند بازی كنند ، آنها را تحت فشار قرار دادند ، آنها (هاردیك و جادجا) شتاب گرفتند و بازی را با ضربه كاملاً تمیز از ما گرفتند.”

ماکسول که 59 ضربه از 38 توپ را زد ، همچنین احساس کرد که الکس کری (38) نگهدارنده ویکت یک لحظه مهم بازی است که تیمش با 13 دوش از دست داد.

“… من فکر کردم احتمالاً نقطه عوض شده اتمام کری است که احتمالاً 100٪ تقصیر من بوده است.” متأسفانه وقتی نوعی خود را ترک می کنید ، در آن مرحله شش نفره بودیم ، سخت تر ، چون شما یک اشتباه را می دانید ، این می تواند خیلی سریع همه چیز را برگرداند ، من فکر می کنم (تمام شدن کری) احتمالاً یک لحظه مهم بازی بود “.

وی همچنین جاسپریت بومرا را ستود و گفت که سر نیزه هند “یک کلاس تمام کننده است” و همچنین اینکه بولرهای مخالف در مرگ و میر خوب خم شدند. او همچنین برای آدام زامپا ، چرخنده پا ، که سری را با هفت ویکت به پایان رساند ، ستایش هایی داشت.

“او (زامپا) در چند سال گذشته استثنایی بوده است و خود را به عنوان یکی از بهترین چرخان های پا در جهان در کریکت ODI نشان داده است. او فقط به نظر می رسد کار را روز به روز انجام می دهد …

“… او دقیق است ، او می داند از زمین خود چه می خواهد ، می داند از بازی چه می خواهد ، فقط احساس می کند که بازی را خیلی خوب می خواند. او به نقاط قوت خود پایبند است و به باتری ها فشار می آورد.

وی گفت: “ما دیدیم كه او چقدر در انگلیس تعظیم كرد ، او در آنجا به عنوان یكی از بازیکنان سریال بود و به نظر می رسد كه بهتر و بهتر می شود.”

کامرون گرین اولین بازی خود را در ODI انجام داد و ماکسول تحت تأثیر بازی همه جانبه بولینگ 21 ساله تحت تأثیر قرار گرفت.

تبلیغ شده

“این بسیار چشمگیر بود ، و او بسیاری از مردم را تحت تأثیر نحوه کار خود قرار داده است ، نه فقط با توپ ، راهی که او در برابر هجوم کوچک به ویرات (کوهلی) تعظیم کرد ، روش او برای یک استثنایی بود مرد بزرگی که آنطور حرکت کند.

ماکسول از سیستم خارج شد: “او یک حرکت کاملاً نرم است. راهی را که او برای ادامه کار انجام داد ، بازی را ادامه داد ، نشانه های خوبی پیش روی اوست و او یک جوان چشمگیر است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله