36 مدل بهترین برند های کرم پودر

این کرم باعث رفع عیب و نقص و تقویت ترمیم و درمان بافت پوست مخصوصاً جوشهای سرسیاه و جوشهای زیر پوستی میشود. کرم پودر ضد جوش اکتی پور نوروا رنگ بژ روشن برای افرادی که به دنبال اصلاح و تنظیم چربی پوست، ایجاد پوشش بیعیب و نقص و رفع قرمزی پوست و همچنین عدم ایجاد آلرژی و التهاب و جلوگیری از ایجاد آکنه، بهترین گزینه میباشد. کرم پودر منهتن مات یکی از پرفروشترین محصولات برند منهتن می باشد.

از مهم­ترین محصولات آرایشی مؤثر در زیباسازی پوست، کرم پودر است. کرم پودرها کرمهایی با بافت نسبتا غلیظ و رنگداری هستند که نواقص پوست صورت را میپوشانند و پوست را یک دست و برای آرایش آماده میکند. این کرم پودر با دارا بودن فیلترهای پیشرفته UVA و UVB قابلیت نفوذ بسیار عالی از پوست در برابر اشعههای خورشید دارد.

یکی از مهمترین برتری های کرم پودر Magic Touch در برابر مارک هایی مانند : کرم پودر مک ، کرم پودر لورال ، کرم پودر استی لادر ، کرم پودر الدورا ، کرم پودر اکتی پور و کرم پودر هدی بیوتی نداشتن مواد مضری است که در بالا عنوان کردیم در ثانی پوشش دهی میجک تاچ در قیاس با این مارک ها بسیار بهتر می باشد. کرم پودرها یکی از مهمترین اقلام آرایشی هستند که در کنار سایر مواد آرایشی مناسب پوست مانند مرطوبکنندهها، کانسیلرها، بیسها، فیکساتور و دیگر لوازم آرایشی به صورت رنگ و لعاب داده و پوستتان را شادابتر و ظاهری زیباتر ارائه میکند.

مدلهایی از کرم پودر نارس تا ۸ ساعت ماندگاری خواهند داشت. کرم پودرهای لانکوم دارای طیف رنگی طلایی هستند و با آبرسانی قوی که دارند، قادرند تا ۱۸ ساعت بر روی پوست بنشینند. با خرید کرم پودر مجیک تاچ علاوه براینکه می توانید پوشش عالی و سبک برای پوست خود فراهم نمایید؛ همزمان در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نموده و مانع از آسیب رسیدن به پوست لطیف و زیبای خود می شوید. با این حال، ممکن است روی پوست های خیلی خشک بماسد و ظاهر آن کرم پودر شی گلم را ناخوشایند کند.