31 دویدن در 1 اور! MI Pacer Arjun Tendulkar بخشی از Tally ناخواسته می شود

آرجون تندولکار در حال عمل در مسابقه MI و PBKs در IPL 2023.© BCCI/IPL

آرجون تندولکار، بازیکن جوان هندی های بمبئی، روز شنبه در ورزشگاه وانکهده، اولین ویکت خود را مقابل تماشاگران خانگی مقابل پنجاب کینگز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در ورزشگاه وانخده به دست آورد، با این حال، در نهایت به یک رکورد ناخواسته نیز دست یافت. آرجون 31 ران را در اور شانزدهم واگذار کرد و با آن اوور دومین اور گران قیمت توسط یک بولر MI در IPL را زد. دانیل سامز با واگذاری 35 دوش مقابل کلکته نایت رایدرز (KKR) در سال 2022، مقام اول را دارد. برای مقام سوم، سه بازیکن به عنوان پاوان سویال در مقابل رویال چلنجرز بنگلور (2014)، آلزاری جوزف در برابر راجستان رویالز (KKR) برابری کردند. 2019) و Mitchell McClenaghan vs PBKS (2017) هر کدام 28 ران را واگذار کرده بودند.

اوور آرجون در بازی روز شنبه بسیار مهم بود زیرا حرکت را به نفع پنجاب کینگز تغییر داد.

PBKS با وجود اینکه ویکت متیو شورت (11) را در اوایل اینینگ از دست داد، شروع خوبی داشت. دو نفر با استعداد هندی پرابهسیمران سینگ و آثاروا تاید، ضربات زیبایی را به نمایش گذاشتند که امتیازات PBKS را حفظ کرد. PBKS در 5.3 اور از مرز 50 ران عبور کرد. در پایان شش اور، PBKS با شکست ناپذیری Prabhsimran Singh (25*) و Atharva Taide (19*) به پاورپلی 58/1 پایان داد.

با این حال، بمبئی سقوط پنجاب را در اوورهای میانی هماهنگ کرد، زیرا آرجون تندولکار به میدان آمد و اولین ویکت خود را در مقابل تماشاگران خانگی به دست آورد. گام بردار جوان پرابهسیمران سینگ (25) را درست در مقابل استامپ ها با یک یورک به دام انداخت. پیوش چاولا به سرعت پیگیری کرد تا کنترل مسابقه را به MI بدهد. آثاروا تاید توسط چاولا با امتیاز 29 (17) اخراج شد.

PBKS موفق شد در 10 اور امتیاز 83/4 را با سام کوران (0*) و هارپریت سینگ باتیا (1*) بدون شکست در کریس به دست آورد.

سام کوران و هارپریت شروع به راه اندازی یک ضد حمله کردند زیرا PBKS به آرامی از مرز 100 ران در 13.4 اور عبور کرد.

کوران و هارپریت آرجون تندولکار جوان را به عنوان هدف خود در اوور شانزدهم انتخاب کردند. آرجون شش مرز را در اوور خود واگذار کرد و در نهایت 31 ران را واگذار کرد که به PBKS اجازه داد تا روی 200 ران به علاوه مجموع ران ها چشم دوخته باشند. هر دو باتر در ضربات خود اعتماد به نفس داشتند و بولرهای MI شروع به نشت دویدن در سراسر زمین کردند. این پایان نقطه عطف کل مسابقه شد.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله