2nd T20I: Wasim Jaffer Trolls پیش بینی مایکل واگن برای استرالیا در مقابل هند ، طرفداران آن را دوست دارند


یک روز پس از آنکه استرالیا هند را در اولین ODI که آغاز تور هند به نام Down Under بود ، شکست داد ، مایکل واگن ، کاپیتان سابق انگلیس ، برای پیش بینی جسورانه از توییتر استفاده کرد. وی گفت: “تماس زودهنگام … من فکر می کنم استرالیا هند را در این تور در همه قالب ها به طور قانع کننده ای شکست می دهد.” روز یکشنبه ، هند برنده مسابقه سری 2 T20 International (T20I) مقابل استرالیا در سیدنی شد. هند که در اولین بازی در کانبرا نیز پیروز شده بود ، اکنون هند سریالی 2-0 را پیش می برد.

اخبار

Wasim Jaffer ، مربی سابق خفاش هند و مربی کنونی پادشاهان XI پنجاب ، که با ارسال های شوخ و یادداشت های خنده دار توئیتر خود را به طوفان کشانده است ، سریع با فیلم “Gangs of Wasseypur” “تماس اولیه” خود را به وی یادآوری کرد.

کاربران توییتر توسط الگوی رفتاری جفر شکافته شدند.

هند پیروز شد و کاسه را انتخاب کرد. کاپیتان ایستاده ، متیو وید ، 58 را از 32 زایمان شکست داد. استیو اسمیت نیز 46 به 38 رسید در حالی که برخی از مشارکت های ارزشمند نظم میانی باعث شد استرالیا امتیاز 194/5 را کسب کند.

تی ناتاراجان بهترین بولر هند بود ، در چهار اوور خود فقط 20 بار دو ویکت گرفت.

در عوض ، هند شروع خوبی داشت ، در حالی که بازکن ها قبل از اینکه اندرو تای KL راهول را به عقب بفرستد ، یک جایگاه 56 دوی را اجرا کنند. کاپیتان هند ویرات کوهلی سپس در چین به شیخار داوان پیوست و به زودی چپ دست یازدهمین قرن T20I خود را در نیمه قرن به ثمر رساند.

علی رغم اخراج داوان و سانجو سامسون ، کهلی فشار خود را بر استرالیا حفظ کرد و 40 گل 24 گرفت.

پس از سقوط کوهلی در ابتدای هفدهم ، هاردیک پاندیا و شریاس اییر در یک پایان هیجان انگیز هند را از خط خارج کردند. در حالی که ایر از 5 زایمان مورد استفاده خود حداکثر استفاده را کرد و 12 بار به ثمر رسید ، هاردیک نیروی شلیک مورد نیاز هند هنگام مرگ را تأمین کرد.

تبلیغ شده

ستاره همه جانبه ، که به دلیل مشکلات تناسب اندام هنوز به طور منظم بولینگ نمی کند ، در 22 ضربه زایمان با سه مرز و دو شش دستگاه 42 زایمان را شکست.

سومین T20I چهارشنبه برگزار می شود و پس از آن سری تست های چهار مسابقه ای بین دو طرف برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله