2nd T20I: Hardik Pandya احساس می کند COVID-19 Lockdown به او کمک کرده است تا بازی های هند را به پایان برساند


هاردیک پاندیا ، همه کاره پر زرق و برق هند ، روز یکشنبه گفت که وی در حین قفل اجباری ویروس کرونا کار کرده است تا بر “به اتمام رساندن بازی ها وقتی که بیشترین اهمیت را دارد” به تسلط برسد. Pandya توانست هند را با برد 42 برد 22 توپ به شش پیروزی برساند و به تیم کمک کند 25 امتیاز از 12 توپ و 14 گل در فینال بدست آورد تا پیروزی سری دوم در دومین و آخرین آخرین T20 International مقابل استرالیا را کسب کند. پاندیا در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “در حین قفل کردن ، من می خواستم روی بازیهایی که بیشتر از همه مهم هستند تمرکز کنم. فرقی نمی کند که گل بزنم یا دویدن بیشتری کسب نکنم.”

اخبار

بازیکن همه جانبه در شرایطی که روز یکشنبه در SCG با آن روبرو بود چیز تازه ای نبود ، زیرا در گذشته برخی از آنها را برده بود و تعدادی را باخته بود. “من بارها در چنین شرایطی بوده ام و از اشتباهات گذشته خود آموخته ام. بازی من همیشه حول اعتماد به نفسی است که دارم ، آن خط خوب را دارد که به خودم پشت می کنم و بیش از حد اعتماد به نفس پیدا نمی کنم.

“من همیشه همه مواردی را به یاد می آورم که جمع کلان را تعقیب می کردیم و این کمک می کند.” پاندیا برای اولین بار دو بازیکن شش نفره را به دانیل سامس بازیگر اول زد – یکی بیش از حد طولانی و دیگری بیش از midwicket – تا با دو توپ اضافی بازی را به نفع هند مهر و موم کند.

“این مربوط به کاری نبوده که آنها انجام می دهند ، بلکه مربوط به کاری است که من می توانم انجام دهم. این مسئله مربوط به دو شلیک بزرگ است و امروز این ضربه خاموش شد. من همیشه از خودم باز می مانم. این وضعیتی است که من همیشه بازی کرده ام. تیم هر آنچه را که تیم نیاز داشته باشد من همیشه تلاش برای انجام دادن کاری.

“این بسیار ساده است. من دوست دارم به اسکوربورد نگاه کنم و بازی کنم تا بدانم کدام بولرها را هدف قرار می دهم.”

وی گفت که همیشه بیشتر از اینکه به نتیجه نهایی برسد ، بیشتر روی روند کار تمرکز کرده است.

“در T20s ، شما واقعاً بیشتر از آنچه فکر می کنید وقت دارید. اگر به 70 تا 80 فرد در 30 توپ احتیاج داشته باشیم ، من به کل موضوع نگاه نمی کنم و آن را به 12 توپ تقسیم می کنم و بیشتر از پایان به روند کار تمرکز می کنم. نتیجه “

پاندیا به خاطر قهرمانی که با خفاش داشت به عنوان مرد مسابقه انتخاب شد اما فکر می کرد این جایزه باید به T Natarajan (2/20 در 4 اوور) برای تلاش خوب بازیکن تازه وارد با توپ تعلق می گرفت.

“اشاره ویژه ای به ناتاراجان نیز وجود دارد. من فکر کردم او باید مرد مسابقه باشد ، زیرا بولرها در اینجا تلاش کردند و او بازی بسیار خوبی داشت.

تبلیغ شده

پاندیا گفت: “او به ما هدفی در حدود 10 یا 15 دویدن كمتر از آنچه كه بود می داد. او آن را ساده نگه می دارد و من افرادی را كه كارها را پیچیده نمی كنند ترجیح می دهم”

Pandya در پاسخ به س aboutال در مورد مشارکت وی در سری آزمون های آینده به عنوان یک بتمن متخصص از آنجا که هنوز بولینگ را به طور منظم شروع نمی کند ، گفت: “این یک بازی توپ متفاوت است. من بدم نمی آید ، این تماس مدیریت است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله