2nd T20I: عکس مضحکه “مضحک” ویرات کوهلی از کتاب AB De Villiers که نشان دهنده قابلیت پذیری وی است. تماشا کردن

استرالیا در مقابل هند ، دومین T20I: ویرات کهلیس

ویرات کوهلی از روی استامپ خارج شد و روی یک زانو پایین آمد و به توپ کمک کرد طنابها را پاک کند.© خبرگزاری فرانسه


سرپرست تیم هند ویرات کوهلی و کریکت سابق آفریقای جنوبی AB de Villiers دوستی نزدیک دارند. این دو برای مدت زمان قابل توجهی نماینده Royal Challengers Bangalore (RCB) در لیگ برتر هند (IPL) بوده و در تعیین ثروت حق رای دادن نقشی اساسی دارند. در حالی که کوهلی معمولاً تصمیم می گیرد به نقاط قوت خود پایبند باشد ، اما De Villiers در روش خود بسیار خلاق است. با این حال ، به نظر می رسد که گیم پلی ابتکاری آفریقای جنوبی تا حدی در انتخاب شوت تیم ناخدای تیم هند تأثیر داشته باشد ، که این امر از یکی از عکس های وی در T20I دوم بین استرالیا و هند در سیدنی مشهود است.

اخبار

کوهلی در 15th از دومین بازه زمانی که توسط Andrew Tye جمع شد ، با سکته مغزی او توجه مردم را جلب کرد و بازدیدکنندگان هدف 195 را اجرا کردند. این بازیکن 32 ساله از روی استامپ خود عبور کرد و پس از زایمان کامل روی یک زانو پایین آمد و به توپ کمک کرد طنابها را پاک کند.

تیم هند سرانجام با اختلاف شش ویکت ، با دو توپ اضافی هدف را تعقیب کرد. هاردیک پاندیا به دنبال 42 توپ 22 شکست ناپذیر 42 بازیکن متشکل از سه مرز و دو شش بازی ، به عنوان مرد مسابقه انتخاب شد. شیخار داوان بالاترین گلزن در اجرا بود و 52 گل در 36 توپ با چهار چهار و دو حداکثر امتیاز کسب کرد. کوهلی به دلیل 40 خاتمه 24 تحویل از کار اخراج شد.

تبلیغ شده

پیش از این ، استرالیا در مجموع 194 دوش را برای از دست دادن پنج ویکت انجام داده بود ، به دنبال یک توپ 32 توپ 58 توسط بازکن متیو وید.

AB de Villiers بازنشستگی خود را از کریکت بین المللی اعلام کرد ، اگرچه او همچنان در لیگ های T20 حضور دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله