2nd T20I: آنوشکا شارما به پیروزی هند در مقابل استرالیا در مسابقات سریالی واکنش نشان می دهد


هند دومین تیم T20 International (T20I) روز یکشنبه مقابل استرالیا در زمین کریکت سیدنی پیروز شد تا در این سری سه بازی بدون پیروزی 2-0 پیش بیفتد. کاپیتان هند ، ویرات کهلی ، که در 40 تعویض از 24 زایمان در تعقیب 195 ساله هند ، یک ضربه مهم داشت ، برای به اشتراک گذاشتن تصاویر این مسابقه به اینستاگرام رفت. کوهلی این مجموعه تصاویر را زیرنویس کرد: “بازی شگفت انگیز کریکت. آفرین پسران”. همسرش آنوشکا شارما ، که هم اکنون در هند به سر می برد و فرزند اول خود را باردار است ، با ارسال یک سری ایموجی قلب به پست کوهلی واکنش نشان داد.

اخبار

niiriv0o

آنوشکا شارما و رشید خان به پست ویرات کهلی در اینستاگرام واکنش نشان دادند.

رشید خان ، چرخنده پا ، افغانستان نیز در مورد این پست نظر داد. رشید اظهار داشت: “کاپیتان تبریک می گویم.”

هند پیروز شد و کاسه را انتخاب کرد. کاپیتان ایستاده ، متیو وید ، 58 را از 32 زایمان شکست داد. استیو اسمیت همچنین 46 به 38 رسید در حالی که برخی از مشارکت های ارزشمند نظم میانی باعث شد استرالیا امتیاز 194/5 را کسب کند.

تی ناتاراجان شروع هند با توپ بود و در چهار اوور خود فقط برای 20 بار دو ویکت گرفت.

در عوض ، هند شروع سریع داشت ، در حالی که بازکن ها قبل از اینکه اندرو تای KL راهول را به عقب بفرستد ، یک جایگاه 56 دوی را اجرا کنند. کوهلی سپس در چین به داوان پیوست و به زودی چپ دست یازدهمین قرن نیمه یازدهم T20I خود را به ثمر رساند.

علی رغم اخراج هاوان و سانجو سامسون ، کهلی فشار خود را بر استرالیا حفظ کرد و در این مرحله یک ضربه اسکاپ دلپذیر به ثمر رساند که باعث مقایسه و تمجید از دوست صمیمی وی و هم تیمی تیم سلطنتی Challengers Bangalore AB de Villiers شد.

پس از سقوط کوهلی در ابتدای هفدهم ، هاردیک پاندیا و شریاس اییر در یک پایان هیجان انگیز هند را از خط خارج کردند. در حالی که ایر از 5 زایمان مورد استفاده خود حداکثر استفاده را کرد و 12 بار به ثمر رسید ، هاردیک نیروی شلیک مورد نیاز هند هنگام مرگ را تأمین کرد.

تبلیغ شده

ستاره همه جانبه ، که به دلیل مشکلات تناسب اندام هنوز به طور منظم بولینگ نمی کند ، در 22 ضربه زایمان با سه مرز و دو شش دستگاه 42 زایمان را شکست.

سومین T20I چهارشنبه برگزار می شود و پس از آن سری تست های چهار مسابقه ای بین دو طرف برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله