2nd ODI: Moises Henriques با فک انداختن ویرات کوهلی را رد می کند. تماشا کردن

هند و استرالیا: مویزس هنریكس در طی دومین آزمایش ODI ، فك كردن فك را برای اخراج ویرات كوهلی انجام می دهد.  تماشا کردن

هند در مقابل استرالیا: مویزس هنریکس در midwicket موفق به اخراج ویرات کوهلی شد.© توییتر


مویز هانریکز با صید فک بازگشت خود را به هواداران کریکت بین المللی اعلام کرد تا ویرات کوهلی ، کاپیتان هند را هنگام دومین ODI ، در زمین کریکت سیدنی ، اخراج کند. آخرین باری که هنریکس در یک مسابقه بین المللی کریکت برای استرالیا به میدان رفت 10 اکتبر 2017 در گواهاتی بود. این یک T20I در برابر هند بود. دسته رسمی دیجیتال کریکت استرالیا (CA) ویدیویی از این صید را در توییتر منتشر کرد و عنوان آن را نوشت: “این یک جیغ است! خوش آمدید ، Moises Henriques! #AUSvIND”.

اخبار

این ویدئو است:

در طول تحویل پنجم 34 over ، کوهلی یک تحویل Josh Hazlewood را به سمت midwicket کشید ، جایی که هنریکس برای گرفتن آن تلاش فوق العاده ای انجام داد. او هنگام گرفتن توپ به سمت چپ خود شیرجه زد و تقریباً با زمین افقی بود. این اخراج یک موفقیت مهم برای میزبان بود ، با اینکه کاپیتان میهمان 89 برد از 87 توپ را به ثمر رساند.

کهلی هفت ضربه چهار و شش شش در کوبید.

هند پس از از دست دادن اولین ODI با اختلاف زیاد 66 دوش ، در حال تعقیب هدف 390 دویدن است.

تبلیغ شده

هنریكس به عنوان جانشینی برای ماركوس استوینیس كه در اولین ODI در SCG دچار یك فشار جانبی شده بود ، در یازدهم یك تیم قرار گرفت. هنریکس همه کاره است و در اولین بازه ها نیز چاق می شود. او پس از به ثمر رساندن دو اجرا از یک ارسال ، شکست ناپذیر ماند.

تیم میزبان در حال حاضر در یک معضل مصدومیت دیگر قرار دارد که دیوید وارنر به دلیل آسیب دیدگی در اوردیو لنگ لنگان در دومین ODI لنگ خورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله