2nd ODI: Glenn Maxwell Treated To Epic Meme By Kings XI Punchab Batting Coach Wasim Jaffer پس از ضربه خیره کننده

هند و استرالیا: گلن ماکسول پس از ضربه خیره کننده توسط مربی خفاشی KXIP با حماسه رفتار کرد

هند و استرالیا: گلن ماکسول در زمین کریکت سیدنی به یک مرز برخورد کرد.© خبرگزاری فرانسه


با وجود نمایش ضعیف خود در لیگ برتر هند (IPL) 2020 ، گلن ماکسول از همه شانس خاموش کردن منتقدان خود با نمایش های تهاجمی استرالیا در سریال های ODI در حال اجرا برابر هند است. بازیکن همه جانبه در اولین ODI یک ضربه سریع 45 زد از 19 توپ را به ثمر رساند. او این کار را با یک ضربه تاول ناکام 63 شکست از 29 زایمان در دومین ODI در Cricket Ground سیدنی ، روز یکشنبه دنبال کرد. Wasim Jaffer ، که مربی ضرب و شتم تیم IPL ماکسول ، پادشاهان XI پنجاب (KXIP) است ، در توییتر خود با استفاده از یک یادداشت خنده دار از فیلم بالیوود ، “Sarfarosh” ، به جستجوی 32 ساله پرداخت.

اخبار

او توییت دومین ODI را منتشر کرد.

در عکس ، ناصر الدین شاه دیده می شود که در حال گفت وگوی نمادین خود است ، “Gunaah Hai Yeh! (this is a crime!)”

استرالیا در هر دو مسابقه ODI با اختلاف زیاد پیروز شد و در سری سه بازی 2-0 پیش افتاد. پس از ODI ها ، هر دو طرف در سه T20I و یک سری تست چهار مسابقه با یکدیگر روبرو می شوند.

تبلیغ شده

هند در طی ODI دوم ، با استیو اسمیت که یک قرن طول کشید ، در وضعیت ضعیفی قرار داشت. وی 104 اجرا از 64 توپ را به شدت کوبید. در همین حین ، حتی دیوید وارنر (83) ، آرون فینچ (60) و مارنوس لابوساگن (70) نیز به نیم قرن رسیده اند.

بخش بولینگ هند توسط افرادی مانند اسمیت ، ماکسول و لابوساگان از هم پاشیده شد. حتی جاسپریت بومرا نیز نتوانست راهی پیدا کند ، در 10 گرایش 79 اجرا را واگذار کرد و فقط اخراج را ثبت کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله