10 مارک معتبر از بهترین کرم ضد چروک پوست ایرانی و خارجی

گفتنی است این محصول جزو پرفروشترین و بهترین کرم ضد چروک بازار ایران است. این کرم دارای لیپوزوم ویتامین C، رتینول، چای سبز، اسید هیالورونیک است که آن را به یکی از قویترین و بهترین کرمهای ضد چروک ایرانی بازار بدل ساخته است. این کرم شب دارای دوز بالایی از ویتامینها و مواد معدنی مؤثر و مورد نیاز پوست است تا در طی شب که بهترین زمان جذب و تاثیرگذاری مواد مغذی روی پوست است، سلولهای آسیب دیده را ترمیم و بازسازی نماید.

از دیگر فواید موثر بهترین کرم ضد چروک سی گل، میتوان به پیشگیری از پیری زودرس پوست ناشی از آفتاب، آلایندهها و مواد آرایشی به عنوان یک آنتیاکسیدان قوی اشاره داشت. یکی دیگر از خواص مهم کوآنزیم کیوتن برای پوست، آنتیاکسیدان بودن آن است که از تخریب سلولهای پوست در مقابل رادیکالهای آزاد جلوگیری میکند. از دست دادن آب ترانس اپیدرمال یا همان TEWL زمانی اتفاق می افتد که پوست لخت باشد و رطوبت خود را به هوا و محیط بدهد که این اتفاق بیشتر با پر شدن و خشکی پوست رخ میدهد.در این شرایط فیتو اسفنگوزین ها و سایر لیپید ها مانع از دست رفت آب شده و مانع کمبود آب و دهیدراته شدن پوست می شوند.

کرم ضد چروک سینره برای خانمهای بالای 25 سال دارای ویتامین E و کوانزیم Q10 که در صورت استفاده از این کرم بر روی پوست از آن در برابر آلودگی، خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی مراقبت میشود و چروکهای سطحی رفع و عمق چینوچروکها کاهش پیدا میکند. به این شکل که با گذشت زمان حالت ارتجاعی پوست از بین رفته و شل میشود که با تغییر رنگ و بافت پوست نیز همراه است. ویتامین E به کار رفته در کرم ضد چروک دکتر ژیلا با نفوذ در لایه های سطحی پوست و اثر بر متابولیسم سلولی، عمل رادیکال های آزاد را در اکسیداسیون سلول ها خنثی کرده و مانع از چین و چروک و پیری زودرس پوست می شود.

این محصول با فرمول مؤثری که دارد، باعث تقویت بافت داخلی پوست و سفت کردن بافتهای پوست شما شده و علاوه بر شادابی و نرمی و لطافت، چروکهای ایجاد شده در سطح پوست را از بین میبرد. این در حالی است که در فصول گرم تحمل فرمولاسیون خاص آن فصل برای بدن سادهتر است. آلوئه ورا خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود میبخشد و مانع از بروز چین و چروک میشود که استفادهی موضعی از آن فرایند پیری پوست را به تعویق میاندازد. اساسیترین نکته در هنگام خرید کرم ضدچروک توجه به ترکیبات و کیفیت مواد اولیه آن است. این کرم حاوی ویتامینها، مواد معدنی، ترکیبات غلیظ و مؤثر مورد نیاز پوست شما است که موجب تغذیه، استحکام و آبرسانی قوی به پوست میشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد چروک عصاره خاویار دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.