چهارمین بار در تاریخچه IPL! روهیت شارما به سبک باشگاه نخبگان باترز وارد می شود

تصویر فایل کاپیتان MI روهیت شارما© BCCI/IPL

روهیت شارما روز سه شنبه وارد یک باشگاه ویژه در لیگ برتر هند (IPL) شد و 6000 دوش را در مسابقات نخبگان T20 تکمیل کرد. این تنها چهارمین بار در تاریخ IPL است که یک خمیر بیش از 6000 دوش در IPL به ثمر رسانده است. ویرات کوهلی، شیخار داوان و دیوید وارنر تنها باتجرهای دیگری هستند که بیش از 6000 ران به ثمر رسانده اند. روهیت در سومین اوور اینینگ MI با اسپینر SRH واشینگتن ساندار چهار خاموش به این نقطه رسید.

پیش از این، آیدن مارکرام، کاپیتان سان‌رایزرز حیدرآباد، روز سه‌شنبه در ورزشگاه بین‌المللی راجیو گاندی در حیدرآباد به مصاف هندی‌های بمبئی در لیگ برتر هند (IPL) 2023 رفت. سان‌رایزرز حیدرآباد و هندی‌های بمبئی با کسب پیروزی در دو بازی متوالی اخیر خود به عقب برگشته‌اند. هر دو تیم عملکرد مشابهی داشته اند.

آیدن مارکرام، کاپیتان SRH در بازی پرتاب گفت که آنها با هر بازی در حال پیشرفت هستند.

“ما ابتدا می خواهیم کاسه کنیم. ویکت کمی خشک تر به نظر می رسد، امیدوارم با شبنم بهتر شود. نه در 16 (بدون تغییر). ما خواهیم دید که شرایط چگونه پیش می رود و از آنجا تنظیم می کنیم. زمین بازی ما باید بهبود یابد. ما بازی به بازی بهبود می یابند. این در مورد پسران است که گزینه ها را بررسی می کنند و به آنها اعتماد می کنند.”

روهیت شارما، کاپیتان MI گفت که آنها بر روی بازی کریکت خوب تمرکز خواهند کرد.

“این فوق العاده بود، 15 سال IPL راه درازی را پشت سر گذاشته است. از قدرتی به قوت خود پیش رفته است. اتفاقات خوب زیادی در 15 سال رخ داده است. ما باید کریکت خوبی بازی کنیم. ما چالش های ارسال یک پست کلی را درک می کنیم. ما باید شرایط را ارزیابی کنم. دوان فرصت را از دست می دهد و جیسون بهرندورف به جای او می آید. جیسون همیشه قرار بود بازی کند، اما او در بازی گذشته خوب نبود. او اکنون خوب است که برود.”

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله