همانطور که جرارد پیکه آسیب زانو را تأیید کرد ، برای بارسلونا ضربه بزنید

همانطور که جرارد پیکه آسیب زانو را تأیید کرد ، برای بارسلونا ضربه بزنید

جرارد پیکه هنگام شکست 1-0 بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید ، با اشکال از زمین مسابقه گریه کرد.© خبرگزاری فرانسه


این باشگاه روز یکشنبه تایید کرد ، جرارد پیکه از بارسلونا از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی جدی شده است و انتظار می رود مدافع این تیم حداقل به مدت دو ماه از میادین دور باشد. پیکه در هنگام شکست 1-0 بارسا مقابل اتلتیکو مادرید در لالیگا در روز شنبه و در پی برخورد با آنخل کوریا ، با اشکال از زمین مسابقه گریه کرد. در بیانیه بارسلونا آمده است: “آزمایشات نشان داده است که وی دارای رگ به رگ شدن درجه 3 در رباط جانبی داخلی و آسیب دیدگی جزئی رباط صلیبی قدامی در زانوی راست خود است.”

اخبار

این باشگاه همچنین تأیید کرد که سرخی روبرتو که می تواند در پست دفاع راست یا هافبک میانی بازی کند ، پس از پاره شدن عضله ران خود به مدت دو ماه از میادین دور خواهد بود.

تخمین رسمی برای بازگشت پیکه وجود ندارد اما گزارش های منتشر شده در مطبوعات اسپانیا حاکی از آن است که وی ممکن است بین دو تا شش ماه برای هر کاری دور باشد.

غیبت پیکه با توجه به اینکه ساموئل امتیتی ​​و رونالد آراوخو نیز مصدوم هستند ، بارسا را ​​با کلمنت لنگلت به عنوان یک دفاع مرکزی مناسب خود ترک می کند.

تبلیغ شده

فرنکی دو یونگ در هفته های اخیر گاها به دفاع می رود اما اوضاع برای رونالد کومان که تیمش به سومین باخت این فصل در لیگ مقابل اتلتیکو نرسیده ، دور از ایده آل است.

بارسا در لالیگا در جایگاه دهم ایستاده است اما در لیگ قهرمانان بهتر ظاهر شده است و پیش از بازی روز سه شنبه در دینامو کیف با 9 امتیاز از 9 امتیاز در گروه G قرار دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله