هارشال پاتل، محمد سراج دراپ سیترز برای دادن دو زندگی به کاپیتان KKR نیتیش رانا. به شدت ترول شده

ضربت‌زنان نایت رایدر کلکته در ورزشگاه ام چیناسوامی مقابل رویال چلنجرز بنگلور در مسابقه IPL 2023 در روز چهارشنبه شادی کردند. ضربه های آتشین جیسون روی، نیتیش رانا و رینکو سینگ به KKR کمک کرد تا در 20 اوور مجموع 200/5 را به دست آورد. در حالی که ضربه‌ها عملکرد آرامی داشتند، نمی‌توان همین را در مورد ستاره‌های RCB، محمد سراج (4-0-33-1) و هارشال پاتل (4-0-44-0) گفت. در حالی که آنها با توپ پرهزینه بودند، در تلاش های میدانی خود نیز ضعیف بودند. ابتدا، سراج، کاپیتان KKR، نیتیش رانا را که روی 5 ضربه می زد، در اوور سیزدهم توسط ویجیکومار ویشاک از دست داد. پس از آن، رعنا یک مهلت دیگر دریافت کرد، زیرا او توسط هارشال در پانزدهم روی سراج رها شد.

این دو به دلیل فرصت های کم شده به شدت ترول شدند.

جیسون روی نمایش را با پنجاه آتشین رهبری کرد در حالی که کلکته نایت رایدرها موجو خود را به دست آوردند تا در روز چهارشنبه مقابل رویال چلنجرز بنگلور در مسابقات IPL موفق به کسب امتیاز 200 برای پنج نفر شوند. KKR که پس از چهار باخت در یورتمه به جایگاه هشتم سقوط کرد، سرانجام با روی تنظیم سرعت در جلو، زمانی که او و نارایان جگادیسان (27؛ 29b) پنج شش و چهار مرز را در مسیر رسیدن به توپ 29-56 خود شکست، وارد عمل شد. به KKR بهترین شروع خود را داد – 83 دوش از 56 توپ.

ضربه زدن KKR در دو طرف بولینگ فوق‌العاده Hasaranga در سریلانکا انجام شد که با 4-0-24-2 بازگشت که باعث بال زدن کافی شد.

اول، طلسم خسیس او پس از پاورپلی، انگیزه ای برای ضربه مضاعف ویشاک به هنگام اخراج جگادیسان و روی داد.

اما نیتیش رانا پس از آن مطمئن شد که آنها شتاب خود را از دست ندهند زیرا او از دو مهلت خود – در پنج و 19 – استفاده کامل کرد تا به توپ 21 48 (3×4، 4×6) خود مسابقه دهد.

قهرمان جدید KKR رینکو سینگ (18 خارج از بازی، 10b) سپس مسئولیت را بر عهده گرفت و دو چهار و یک شش را شکست تا اطمینان حاصل کند که آنها به رکورد 200 می رسند.

دیوید ویز دو شش تا زد و به عدد 12 بدون شکست رسید.

روی به KKR نشان داد که چگونه این کار را در پاورپلی انجام می‌دهد، و راه خود را به یک پنجاه توپ 22 باز کرد که دومین بازی متوالی او بود تا بهترین شروع خود را در این فصل به KKR ارائه دهد.

این مرد انگلیسی قصد خود را در برابر بازیکنانی مانند توپ انداز جدید RCB و محمد سراج و دیوید ویلی نشان داد و خشم خود را با معرفی شهباز احمد در آخرین اور بازی پاورپلی نشان داد.

روی او را به مدت 4 شش در پنج توپ در یک 25 ران دود کرد و KKR با 66 امتیاز بدون باخت به بالاترین امتیاز پاورپلی خود در این فصل رسید.

اما همه قدر به هاسارانگا اسپینر ویلی لنکایی که بعد از پاورپلی مرتب شد و او فقط دو دوش را واگذار کرد تا فشار را بر دو نفر وارد کند، افتخار می کنیم.

ویشاک و هارشال پاتل حلقه را خیلی سفت کردند چون مرزها ناگهان خشک شد و این در دوتایی بیشتر مشهود بود.

جگادیسان که برای کسب موفقیت‌های بزرگ تلاش می‌کرد، توسط یک پرنده ویشاک انجام شد، در حالی که روی یک هلو از هندی بدون کلاه دریافت کرد که برای تمیز کردن مرد انگلیسی دور کنده‌اش، یک لگ استامپ یورکر عالی دریافت کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله