نیتیش رانا، هریتیک شوکین در حین بازی MI و KKR داغ می‌شوند. تماشا کردن

تماشا کنید: نیتیش رانا، هریتیک شوکینز در حین بازی MI vs KKR با گرم شدن همه چیز در میدان مسابقه برخورد کردند

Hrithik Shokeen (L) و Nitish Rana در IPL 2023© توییتر

نیتیش رانا و هریتیک شوکین پس از اخراج اولی در جریان مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین کلکته نایت رایدرز و هندی های بمبئی در بمبئی در روز یکشنبه درگیر مشاجره شدیدی در زمین شدند. رانا در مسابقاتی که در حال انجام است، از فرم درخشانی برخوردار بوده است، اما در نهایت یک ضربه از بولینگ شوکین را اشتباه گرفت. توپ کمی بالا رفت و راماندیپ سینگ، بازیکن تعویضی، اشتباهی در تکمیل توپ انجام نداد. شوکین تصمیم گرفت یک ارسال کوچک به کاپیتان KKR بدهد که منجر به جنگ لفظی بین دو بازیکن کریکت شد. در حالی که هم تیمی ها و مسئولان مسابقه سعی می کردند آنها را از هم جدا نگه دارند، هر دو در حال فریاد زدن بر سر یکدیگر دیده می شدند.

کاپیتان هندی بمبئی، سوریاکومار یداو، برنده مسابقه شد و ابتدا به میدان رفت.

در غیاب روهیت شارما، کاپیتان MI، که تصمیم گرفت با مشکل معده در مسابقه شرکت کند، سوریاکومار یاداو تیم را به میدان خواهد برد. در حالی که آرجون تندولکار اولین بازی IPL خود را برای MI انجام داد. KKR هیچ تغییری در یازده بازی خود ایجاد نکرد.

سرخپوستان بمبئی با پیروزی خود در آخرین بازی خود مقابل دهلی کپیتالز تقویت می شدند. در مقابل، کلکته نایت رایدرز پس از شکست مقابل سان رایزرز حیدرآباد با 23 ران وارد این مسابقه می شود.

سوریاکومار در حین بازی گفت: “دوست دارم ابتدا کاسه بازی کنم، ویکت خشک به نظر می رسد. توپ بعداً به خوبی روی خفاش می آید. روهیت بیرون است، او یک حشره معده دارد. وقت آن است که یک نمایش خوب ارائه کنیم. ما با یکی می رویم. عوض کن، دوان یانسن وارد می‌شود، استراحت کن همه چیز همین طور است.»

نیتیش رانا، کاپیتان نایت رایدر کلکته، پس از اینکه سکه به نفع او ورق نگذاشت، گفت: “به هر حال قرار بود اول ضربه بزنیم. حال و هوای اتاق رختکن خوب است، باید بولینگ خود را بهتر کنیم. ما معتقدیم که می توانیم 200-210 را تعقیب کنیم. من فکر می کنم ممکن است توپ در اینینگ دوم بچرخد. یک بازیکن نمی تواند یک تورنمنت را برای شما برنده شود، این یک ورزش تیمی است. برای ما خوب است که همه در حال گلزنی هستند. هدف ما این است که در این ویکت حدود 180 امتیاز کسب کنیم. با همین تیم بازی می کنند.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله