“من دوچرخه ام را فروختم…”: پوستر تکان دهنده MS Dhoni Fan در طول بازی RCB در IPL 2023 ویروسی است

MS Dhoni در سرتاسر هند از هواداران زیادی برخوردار است و کاپیتان سابق تیم کریکت هند هر بار که راهی زمین می شود با غرش های عظیم استقبال می شود. روز دوشنبه زمانی که چنای سوپر کینگز در استادیوم ام چیناسوامی در بنگالور به مصاف رویال چلنجرز بنگلور رفت و این کهنه کار در طول بازی مورد تشویق قرار گرفت، وضعیت هیچ تفاوتی نداشت. با این حال، یکی از طرفداران بود که توجه اینترنت را به خود جلب کرد و پلاکارد او در شبکه های اجتماعی وایرال شد. این هوادار با بنری آمد که روی آن نوشته شده بود: «دوچرخه ام را فروختم فقط برای دیدن Thala Dhoni از گوا».

چنای سوپر کینگز دست به دست هم دادند تا در یک مسابقه لیگ برتر هند که 444 دوش در روز دوشنبه در اینجا انجام شد، در هشت ران پیروزی مقابل رویال چلنجرز بنگلور به دست آورند.

دوون کانوی 83 را از 45 تحویل گرفت، در حالی که شیوام دوب به توپ 27 گلوله 52 بدل شد، زیرا CSK پس از درخواست اولین ضربه زدن، 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید.

فاف دو پلسیس کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند ترساندند و 126 دوش را برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امید به یک برد معروف را افزایش دهند.

RCB شروع وحشتناکی را تحمل کرد زیرا ویرات کوهلی را از دست داد که برای تحویل آکاش سینگ بازی کرد. اگر ماهیش تیکشانا در اواسط آف اسکی باز را از ماهیپال لومرور رها نمی کرد، می توانست موفقیت بیشتری برای آکاش به دست آورد.

اگرچه Lomror زیاد دوام نیاورد و پس از دستگیر شدن توسط Ruturaj Gaikwad در نقطه پوشش از آنجا رفت. منظور ماکسول کسب و کار بود زیرا او آکاش را برای دو شش در اوور بعدی شکست داد، حتی زمانی که دو پلسیس دو ضربه چهار و شش به دسپاند زد.

دو پلسیس آرایه ضربات خود را به نمایش گذاشت و آکاش بار خشم خود را در اور بعدی تحمل کرد و دو مرز و یک شش را واگذار کرد.

دو پلسیس و ماکسول در بهترین حالت خود بودند و به هیچ بازیکن CSK رحم نکردند و چهار و شش ها را به دلخواه پیدا کردند.

در حالی که دو پلسیس پنجاه توپ خود را تنها با 23 توپ افزایش داد، نیم قرن ماکسول به 24 توپ رسید. پس از آن این استرالیایی به شش عدد بزرگ رسید زیرا RCB در 10 اور به 121 برای دو نفر رسید.

Theekshana آخرین خنده را داشت در حالی که ماکسول را روباه کرد که در جستجوی ضربه بزرگ به یک اسکی باز ضربه زد و MS Dhoni بقیه کارها را انجام داد تا شراکت خطرناک را از بین ببرد. برای بدتر شدن اوضاع برای RCB، دو پلسیس در اوور بعدی جدا شد و دنی یک اسکی باز دیگر را به Meen Ali واگذار کرد.

دینش کارتیک کهنه کار، با نیاز به 58 امتیاز از پنج اور آخر، RCB را با مرزهای گستاخانه در شکار نگه داشت و همچنین در اوور هفدهم توسط روتوراج گایکواد از دشپنده جان خود را از دست داد. اما کارتیک سپس توسط توشار دشپنده (3/45) اخراج شد تا به امیدهای RCB پایان دهد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله