“مطمئناً متخصص در … نیست”: بینش صریح مربی سابق برنده IPL در مورد بولینگ آرجون تندولکار

آرجون تندولکار اولین ویکت IPL خود را در مقابل SRH اسکالپ کرد.© AFP

آرجون تندولکار که وظیفه دفاع از 20 ران در فینال را داشت، اعصاب خود را حفظ کرد تا به پیروزی 14 ران هندزان بمبئی (MI) در برابر سان رایزرز حیدرآباد (SRH) در روز سه شنبه کمک کند. آرجون که فرزند ضربه زدن به ساچین تندولکار بزرگ است، تنها پنج دوش را واگذار کرد، اولین ویکت IPL خود را اسکال کرد و مسابقه را با ارقام 1/18 در 2.5 اور به پایان رساند. این بازیکن 23 ساله بوونشوار کومار را در تحویل ماقبل آخر مسابقه اخراج کرد تا سومین برد متوالی MI را در مسابقات تضمین کند.

در حالی که چندین بازیکن فعلی و سابق کریکت آرجون را به خاطر حفظ خونسردی خود در شرایط فشار مورد ستایش قرار دادند، مربی سابق سان رایزرز حیدرآباد، تام مودی، پیشنهاد کرد که هنوز خیلی زود است که این بازیکن جوان را “بازیکن مرگبار” خطاب کنیم.

“اگر او را صرفاً در مورد اعدام ارزیابی کنید، او درست متوجه شد. او خط خود را به درستی انجام داد، طرف زمینی را که به آن نگاه می کرد بولد کرد، طول خود را به درستی دریافت کرد، او تعداد تحویل ها را نزدیک به یورک دریافت کرد. او و همچنین روهیت را تحت فشار زیادی قرار می‌داد، زیرا او (روهیت) در ابتدای اینینگ برنامه‌ریزی نمی‌کرد که آرجون تندولکار یکی از توپ‌بازان مرگ او باشد.” تعامل در ESPNcricinfo.

با این حال، مودی که مربی SRH در زمان قهرمانی IPL در سال 2016 بود، احساس می کند که آرجون بسته به شرایط می تواند در اوورهای میانی استفاده شود.

او به وضوح نقشی در آن سمت دارد که قرار است با یک توپ جدید توپ بزند، کاری که او دو بار انجام داده است. من نقش او را به طور بالقوه در اوورهای میانی می بینم، اگر زمان مناسب باشد. اما مطمئناً یک متخصص در هنگام مرگ نیست. با این اوصاف، او می‌تواند با آن اجرا در حالی که سرش را بالا نگه داشته است راه برود. او دم به کاسه داشت، 20 دوش داشت، اما ما شاهد این بودیم که به شکل گلابی نیز رفته است. بنابراین، او خوب کار کرده است.” اضافه.

موضوعات ذکر شده در این مقاله