محمد سراج تصمیم می گیرد پس از مرگ پدر با تیم هند در استرالیا بماند

محمد سراج تصمیم می گیرد پس از مرگ پدران با تیم هند در استرالیا بماند

محمد سراج در تیم 18 نفره برای سری 4 مسابقه تست در استرالیا قرار گرفت.© توییتر


محمد سراج ، که به همراه تیم هند در سری آینده در برابر استرالیا در سیدنی به سر می برد ، به دلیل فوت پدرش در روز جمعه ، متحمل خسارت شخصی شد. شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) روز شنبه بیانیه مطبوعاتی صادر کرد و گفت که به سریع فروشنده گزینه پرواز به خانه پیشنهاد شده است اما او تصمیم گرفت با تیم در استرالیا بماند. “محمد سراج بازیکن بولینگ سریع تیم هند در روز جمعه پس از یک بیماری کوتاه پدرش را از دست داد. شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) با سراج بحث و گفتگو کرد و به وی پیشنهاد شد که در این ساعت پرواز کند و در کنار خانواده اش باشد. غم و اندوه ، “BCCI در بیانیه رسانه ای گفت.

اخبار

“بازیکن سریع تند بازی تصمیم گرفته است که در گروه نظامی هند بماند و به انجام وظایف ملی خود ادامه دهد. BCCI در غم و اندوه او شریک است و در این مرحله بسیار دشوار از سراج پشتیبانی خواهد کرد.”

روز شنبه ، Surav Ganguly ، رئیس BCCI ، با ارسال توییتر پیام تسلیت برای پیام دهنده حیدرآباد نوشت.

گنگولی در توئیت خود نوشت: “باشد که محمد سراج قدرت زیادی برای غلبه بر این باخت داشته باشد … آرزوهای زیادی برای موفقیت او در این سفر .. شخصیت فوق العادهbcci.”

تبلیغ شده

سراج در تورهای آینده استرالیا در تیم های با نظارت محدود نامگذاری نشده است اما این بازیکن 26 ساله موفق شد جایی برای تیم های چهار مسابقه ای در تیم 18 نفره پیدا کند.

این تور طولانی تقریباً دو ماهه با سری ODI آغاز می شود و از 27 نوامبر آغاز می شود. اولین تست این سری چهار مسابقه از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله