مترجم دقیق

چرا شرکت های ICO باید White White خود را ترجمه کنند؟
چرا-شرکتهای ICO-نیاز به ترجمه دارند
امروزه سکه اولیه بحث شهر است. شهرت گسترده ICO به دلیل کمک ارزشمند آن ترجمه متون انگلیسی در جمع آوری بودجه اولیه مورد نیاز شرکتهای تازه کار و تازه تاسیس است. به دلیل افزایش محبوبیت ، بسیاری از سازمانها این مراحل را برای دستیابی به سرمایه های زیبا برای سرمایه گذاری که می توانند پایه و اساس محکم تجارت خود را ایجاد کنند ، در مراحل اولیه توسعه در پیش می گیرند.

اصطلاح ICO به معنای ارائه اولیه سکه است که به شرکت های مختلف امکان می دهد ارز رمزنگاری پایگاه خبری امیران کارپت شده را ارائه دهند که به عنوان وسیله ای کارآمد برای جمع آوری سریع سرمایه کار می کند. در اینجا ذکر این نکته مهم است که ICO شامل بیت کوین به همراه چندین ارز رمزپایه دیگر است.

این فناوری Blockchain به سرعت در حال رشد است و بسیاری از صنایع مختلف از زنجیره تأمین گسترده آن استفاده می کنند. چندین نام شناخته شده سیستم عامل Blockchain خود را راه اندازی کرده اند و بسیاری از شرکت های دیگر به زودی در زمان آینده شروع به کار خواهند کرد.

برای موفقیت در عرضه اولیه سکه ، شرکت ها باید تلاش کنند تا به جای هدف قرار دادن فقط بازارهای محلی ، سرمایه گذاران عظیم و قابل توجهی را از چندین منطقه بالقوه در سراسر جهان جذب کنند.

برای جلب توجه سرمایه گذاران خارجی و ترغیب آنها به اینكه شما را لایق سرمایه گذاری ترجمه روان انگلیسی به فارسی آنلاین خود بدانند ، باید یك رویكرد استراتژیك بازاریابی ایجاد كرده و ایده های نوآورانه خود را نیز با هم آمیخته كنید. کاملاً مشهود است که بازاریابی ICO از بقیه دسته های محصول متفاوت و چالش برانگیز است.

به منظور مقابله با مخاطبان شکاک ICO ، موثرترین و اصلی ترین وسیله بازاریابی یک Whitepaper نوشته شده است.

برای همه شرکت های ICO قدیمی و جدید ، با ارزش ترین ابزار بازاریابی ، کاغذ سفید است که قدرت ایجاد اعتبار آنها یا از بین بردن نام تجاری آنها را دارد.

ICO Whitepaper چیست؟
اطمینان حاصل کنید که برنامه کاری خود را با نامه سفید ICO اشتباه نمی گیرید زیرا هر دو مورد کاملاً متفاوت هستند. Whitepaper در واقع به عنوان یک رسانه قدرتمند و تأثیرگذار کار می کند که از طریق آن می توانید به راحتی اطلاعات مفید و مهم مربوط به تمام ویژگی های فنی و مالی ICO خود را منتقل کنید.

عناصر سفید ICO
هدف / هدف
Whitepaper باید هدف و هدف شما از پروژه پیش رو را به روشنی بیان کند. اطمینان حاصل کنید که هیچ ابهامی در انتقال هدف عمدی ICO وجود ندارد. یک هدف ابتکاری برای بازار هدف جذاب و ایستادن جلوتر از رقبا تعیین کنید.

روش
نوشتن روشی دقیق از فن آوری یکپارچه برای اطلاع سرمایه گذاران از محل سرمایه گذاری گوگل ترنسلیت در پول خود. به یاد داشته باشید که اطلاعات فنی را به صورت ساده ارائه دهید تا بازار هدف بتواند این مفهوم را درک کند.

اعتبار
برای تأکید بر دستاوردها و نقاط قوت شرکت خود ، بخشی را در مقاله سفید خود اضافه کنید. تجارب و تخصص شرکت خود را وارد کنید. این بخش از سفید نامه ICO می تواند وسیله ای قدرتمند برای افزایش اعتبار شما و جذب سرمایه گذاران بالقوه بیشتر باشد.

امکان پذیری
در اینجا جنبه دیگری وجود دارد که کاغذ سفید ICO شما باید آن را پوشش دهد. به یاد داشته باشید که نتایج مثبت بالقوه ای را که شرکت شما می تواند پس از موفقیت امیدوار کننده پروژه شما بدست آورد ، ذکر کنید. ایده اصلی خود را به روشی جذاب و جامع بگنجانید و آن را برای سرمایه گذاران دوست پسند کنید.

چرا ترجمه ICO Whitepaper مهم است؟
همانطور که در بالا ذکر شد ، روزنامه سفید مهمترین و مهمترین ابزار بازاریابی برای ICO است و می تواند برای هدایت سرمایه گذاران عظیم از سراسر جهان بسیار مفید باشد. برای اطمینان از اینکه پیام شما درمورد ICO شرکت شما به درستی منتقل شده است ، ضروری است که مقاله سفید خود را به زبان منطقه ای خود ارائه دهید.

انگلیسی دیگر تنها زبان تجارت نیست. در بسیاری از مناطق سراسر جهان ، زبانهای بسیاری مشهورتر از انگلیسی هستند و برای جلب توجه آنها ، باید سفید نامه ICO خود را تغییر دهید.

برای موفقیت آمیز بودن راه اندازی ICO خود ، تهیه یک Whitepaper چند زبانه ضروری است

اگر فقط به زبان انگلیسی ارائه شود ، نمی توانید توجه سرمایه گذاران بالقوه چندین کشور غیر انگلیسی زبان را جلب کنید. به بیان ساده ، برای جلب توجه سرمایه گذاران خارجی از چندین منطقه در سراسر جهان ، ترجمه مقاله سفید به زبانهای اصلی آنها ضروری است.

مهم نیست که ICO Whitepaper شما چقدر خوب نوشته شده باشد ، اگر سرمایه گذاران بین المللی نتوانند پیام را درک کنند ، تمام تلاش های بازاریابی شما به هدر می رود. برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن از طریق نامه سفید که با دقت طراحی شده است ، موثرترین راه حل شکستن سد زبان و ترجمه آن به زبان مادری بازارهای هدف شماست.

شركت هايي كه مي خواهند در جوامع رمزنگاري عظيم اطلاع رساني و گسترش يابند ، ترجمه تمام دارايي هاي آنلاين از جمله Whitepapers به ​​زبان منطقه اي بازارهاي هدف ضروري است.

بیشترین زبانهای پیشنهادی برای ترجمه ICO Whitepaper
با توجه به اهمیت ترجمه سفید روی پیشنهاد اولیه سکه ، انتخاب دقیق زبانها بسیار حیاتی است. علاوه بر ایالات متحده آمریكا ، بسیاری از كشورهای مختلف نیز دارای سرمایه گذاران متنوعی هستند كه می توانند برخی از دارایی های ارزشمند را برای مشاغل شما فراهم كنند. برخی از این مناطق شامل ژاپن ، کره و روسیه است. علاوه بر این ، سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مختلف در آسیا بیشتر رایج است.

همه این مناطق تعداد زیادی سرمایه گذار بالقوه دارند که می توانند بودجه مورد نیاز برای تجارت شما را تأمین کنند. علاوه بر این ، بازارهای آلمان ، استرالیا و چین همچنین برای جذب برخی از پایگاه های سرمایه گذار ارزشمند برای پیشنهادات اولیه سکه شما ارزش دارد.

برای تهیه این پردرآمدترین بازارهای سرمایه گذاران جهانی ، باید یک شریک ترجمه حرفه ای استخدام کنید تا مقاله سفید خود را به زبانهای پرمخاطب ترجمه کند.

روسی
ژاپنی
چینی ها
کره ای
برای موفقیت ستودنی ICO شما ، ترجمه بی عیب و نقص از روزنامه سفید مهمترین نکته است. یک نامه سفید ترجمه خوب می تواند به سرمایه گذاران خارجی کمک کند تا پروژه شما را عمیقاً درک کنند و اعتبار شما را که می تواند به نفع شما باشد ، توسعه دهند. بنابراین ، شما باید مقاله سفید خود را به زبانهایی که در بازارهای بالقوه سرمایه گذاران در سراسر جهان صحبت می شود ترجمه کنید.

آخرین کلمات
با کاغذ سفید چند زبانه ICO خود به بازارهای متعدد خارج از کشور دسترسی پیدا کنید

ترجمه مقاله های سفید برای شرکت های ICO کمتر از یک ضرورت نیست. کاغذ سفید قوی ترین منبع آنها برای جذب سرمایه گذاران و موفقیت آمیز بودن راه اندازی است.

سطح دقت مورد نیاز برای حفظ جریان طبیعی و لحن رسمی را فقط متخصصین برتر ترجمه و متخصصان بومی که دارای دانش صنعت درجه یک هستند می توانند ارائه دهند.

اگر می خواهید ICO خود را با موفقیت بزرگی روبرو کنید ، می توانیم به شما کمک کنیم. ما تیمی از مترجمان انسانی متعهد و آموزش دیده داریم که با توجه ویژه به جزئیات کار می کنند و ترجمه های یکپارچه ICO را به چندین زبان اصلی برای انتقال پیام شما به بسیاری از سرمایه گذاران در سراسر جهان ارائه می دهند.