“ما در… با حروف بزرگ استفاده نکردیم”: Faf du Plessis توضیح می دهد که کجا RCB در MI باخت

پس از باخت در برابر بمبئی هند (MI) با شش ویکت، فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور، به نظر از عملکرد ضربتی در پنج اور آخر ناامید شد. ضربه کوبنده سوریاکومار یاداو یک پیروزی راحت را برای MI در مقابل RCB در ورزشگاه وانکهده به ارمغان آورد. در ارائه پس از بازی، فاف گفت: “من فکر می کنم حداقل 20 ران در زمین ویکت کوتاه بودیم. آنها یک تیم تعقیب کننده قوی هستند و در عمق می کوبند. ما در 5 اور آخر حریف نشدیم. به دلیل عدم دویدن در آن پنج اور ناامید شدم.”

بازیکن RCB با زدن 83 توپ از 35 توپ، سوریاکومار را تحسین کرد و بازی را از بنگلور دور کرد.

“شما باید بگویید 200 امتیاز خوبی است (برای ایجاد انگیزه در بازیکنان) که باید مطمئن شوید که سرعت را پایین می آورید. آنها 6 اور اول را با سرعت بالا انجام دادند. او (SKY) یکی از بهترین هاست، وقتی که او سراج در نیمه اول IPL فوق‌العاده بوده است. او برای مدت طولانی از این مشکل خلاص شد، اما بچه‌ها قرار است بیرون بیایند و مثبت بازی کنند.”

فاف در ادامه گفت: «در انتهای مسابقات، زمانی که ویکت‌ها کندتر می‌شوند، باید مطمئن شوید که در 6 اور اول حدود 60 دوش داشته‌اید.

اولین بار توسط MI، RCB 199/6 را در 20 اور خود قرار داد. پس از اینکه MI ویکت های اولیه ویرات کوهلی (1) و انوج روات (6) را به دست آورد، RCB با 120 ران برای ویکت سوم بین کاپیتان فاف دو پلسیس (65 ​​در 41 توپ، با پنج توپ چهار و سه توپ) به بازی برگشت. شش ها) و گلن ماکسول (68 در 33 توپ، با هشت توپ چهار و چهار شش).

کامئوهای دیرهنگام از دینش کارتیک (30 در 18 توپ، چهار مرز و یک توپ) و Kedar Jadhav (12 * در 10 توپ) RCB را به مجموع رقابتی رساندند.

جیسون بهرندورف (3/36) منتخب بولرهای MI بود. کامرون گرین، کریس جردن و کومار کارتیکیا هر کدام یک ویکت گرفتند.

در تعقیب و گریز 200، ضربه قدرتی ایشان کیشان MI را شروع خوبی کرد، اما میزبان در پنج اور پس از کیشان (42 در 21 توپ، چهار چهار و چهار شش شش) و کاپیتان روهیت شارما (7) به 52 بر 2 کاهش یافت. توسط وانیندو حسنرنگا برکنار شد.

با این حال، هنگامی که سوریاکومار یاداو و نهال وادهرا مستقر شدند، دیگر هیچ نگاهی برای MI وجود نداشت. این دو نفر 140 دوش برای ویکت سوم انجام دادند. سوریاکومار تنها با 35 توپ 83 گل به ثمر رساند که شامل 7 توپ و 6 توپ بود. Wadhera در 34 توپ با چهار مرز و سه شش امتیاز 52* را به ثمر رساند و به ران های برد برای MI رسید.

MI در مجموع با 21 توپ و شش ویکت در دست تعقیب کرد.

Suryakumar Yadav جایزه “مرد مسابقه” را برای ضربه انفجاری خود به خانه برد.

MI با این برد با شش برد و پنج باخت به مقام سوم رسید. آنها در مجموع 12 امتیاز دارند. RCB با پنج برد و شش شکست به رتبه هفتم سقوط کرده است. آنها در مجموع ده امتیاز دارند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله