مارک بوچر ، سرمربی آفریقای جنوبی می گوید که او نمی دانست ویروس کرونا دارد


مارک بوچر ، سرمربی آفریقای جنوبی روز پنجشنبه فاش کرد که وی بدون اطلاع از ابتلا به این بیماری ، قربانی ویروس کرونا شده است. بوچر پیش از سری بازی های محدود در برابر انگلیس صحبت می کرد ، این مسابقه با اولین بازی ملی Twenty20 در کیپ تاون در 27 نوامبر آغاز می شود. یک بازیکن آفریقای جنوبی که نامش فاش نشده بود ، هنگام جمع شدن آفریقای جنوبی در روز چهارشنبه ، آزمایش Covid-19 را داد.

اخبار

او و دو نفر دیگر که بازیکن آلوده با آنها ارتباط نزدیک داشته است ، از بقیه اعضای تیم جدا شده اند و در حالی که تحت نظارت کادر پزشکی تیم قرار دارند ، در انزوا خواهند ماند.

طبق بیانیه Cricket آفریقای جنوبی ، هر سه بدون علامت بودند.

بوچر گفت با بازیکنان آسیب دیده همدردی می کند.

بوچر با بیان اینکه خوشبختانه دوز خفیفی از بیماری داشته است ، گفت: “شش یا هفت روز تنها ماندن در یک اتاق بسیار سخت است.”

وی گفت: “من حتی نمی دانستم که به آن مبتلا شده ام.” “یک یا دو روز کمی احساس پایین آمدن داشتم. داشتم به سمت بعضی از بازیکنان در تور می افتادم و احساس درد می کردم.”

بوچر گفت: “کوید بزرگتر از ورزش است.”

وی گفت كه در راستای فراخوان رئیس جمهور سیریل رامافوسا برای یك دوره عزاداری ، انتظار داشت كه در دو مسابقه اول به احترام قربانیان ویروس كرونا و خشونت جنسیتی پرچم ها در نیمه چوب باشد و این احتمال وجود دارد كه بازیکنان بازوبند مشکی بپوشید.

– “مسائل سخت” –

اما او اظهار داشت که بعید است بازیکنان “مانند قبل از مسابقه داخلی سه تیم در ماه جولای” زانو بزنند.

“این چیزی نیست که ما باید نشان دهیم ، بلکه چیزی است که باید زندگی کنیم.”

بوچر گفت که پس از زمستان کبودی که طی آن Covid ، نبردهای اتاق هیئت مدیره و جنجال بر سر نژادپرستی بر عناوین اصلی حاکم بود ، از این سریال در برابر انگلیس استقبال کرد.

وی گفت: “ما باید این مسئله را پشت سر بگذاریم. ما در موقعیتی هستیم كه می توانیم اخبار خوبی را در كریكت آفریقای جنوبی قرار دهیم.”

وی در مورد “اردوگاه فرهنگی” در ماه آگوست که در زمانی که شکاف در روابط نژادی در کریکت آفریقای جنوبی رخ داد ، گفت: “ما برخی از مسائل سخت را برای حل و فصل داشتیم.”

بوچر گفت که از نتیجه اردوگاه خوشحال است.

وی گفت: “ما از ابتدا شروع کرده ایم و ارزش های خود را بازسازی کرده ایم.” “همه اینها براساس عملکرد است. ما می خواهیم خوب و پرخاشگر باشیم ، اما باید هوشمند باشیم.”

بوچر گفت تا زمانی که سریال در 9 دسامبر به پایان نرسد نگران حضور در “حباب زیستی” نیست.

“ما در تورهایی بوده ایم که موارد امنیتی وجود داشته است و این بدان معناست که ما مجبور بوده ایم در هتل های خود اقامت داشته باشیم.

“ما در هتلی خارق العاده با فضای باز زیاد هستیم و با تیم های دیگری که حباب زده اند صحبت کرده ایم.”

تبلیغ شده

بازی در مسابقات بین المللی بدون تماشاگر یک تجربه غیرمعمول خواهد بود ، “اما اشتیاق کم نخواهد داشت و ما می دانیم که مردم ما را تماشا خواهند کرد”.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به صورت خودکار از یک خوراک مشترک تولید می شود.)

مباحث ذکر شده در این مقاله