لیگ برتر هند ، Eliminator ، SunRisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore پیش نمایش: ویرات کوهلی ، دیوید وارنر در مسابقه همه یا هیچ چیز درگیر می شوند


برای ویرات کوهلی و دیوید وارنر ، این به این مسابقه بستگی دارد – یک مسابقه برنده همه بین Royal Challengers Bangalore و SunRisers Hyderabad در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی در روز جمعه ، جایی که برندگان به مقدماتی IPL 2020 صعود می کنند 2 ، در حالی که مالباختگان چمدان خود را بسته و به خانه بازمی گردند ، در اندیشه آنچه می توانست بوده باشد. ویرات کوهلی ، که روز پنجشنبه تولد 32 سالگی خود را جشن می گیرد ، ناامید خواهد شد که فرصتی دیگر برای ادعای قهرمانی دست نخورده IPL بدست آورد ، در حالی که وارنر ، با طرفداری دوباره ، به همان اندازه مشتاق ادامه روند پیروزی است ، نه فقط برای این دو بازی دیگر.

اخبار

این خود بزرگترین تیزر تبلیغاتی SRH است. هیچ تیمی در IPL ، از جمله سر جدول هندی های بمبئی ، هرگز نتوانسته است این تعداد پیروزی را به هم پیوند دهد. تیمی که بهترین پیروزی را در IPL 2020 داشته باشد ، پادشاهان XI پنجاب خواهد بود ، با پنج پیروزی متوالی ، و آنها حتی در مرحله پلی آف نیستند!

SRH در مسابقه سه پیروزی پیروز شده است ، بنابراین قانون میانگین ها که در اکثر طرف ها به طرز وحشیانه ای سقوط کرده است ، قطعاً مخالف آنها است.

با این استدلال ، RCB باید خوشحال باشد – آنها در هفته گذشته و فراتر از آن ، از مراحل لیگ چیزی کسب نکرده اند.

تیم بنگالورو چهار بازی متوالی را از دست داده و به لطف برخی نمایش های معمولی سایر امیدها ، از جمله شوالیه شوالیه کلکته و برخی ریاضیات برای رسیدن به مرحله نهایی ، خود را در مرحله پلی آف پیدا کرده است.

پست های جدید  واکنش اسکوچیچ به حواشی طارمی

اما پس از آن ، همان قانون میانگین به نفع آنهاست.

اگر بخواهیم از نظر تاکتیکی به دو طرف نگاه کنیم ، SRH احتمالاً سایه بهتری است. هر دو کاپیتان دوست دارند از جلو هدایت شوند و هر دو بازیکن مهم را در بالا پیدا کرده اند – Devdatt Padikkal برای RCB کاملا ثابت است ، در حالی که Wrididdanan Saha به اسلحه جدید جدید SRH تبدیل شده است.

این دومین نقطه افتتاحیه است که تفاوت در آن است. جاش فیلیپ به گزینه RCB تبدیل شده است ، اما SRH دارای وارنر است که شروع به ظاهر شوم می کند.

همچنین به نظر می رسد که کوهلی خیلی زود برای RCB می آید ، که نشانه خوبی نیست. با این حال ، این زمانی است که کاپیتان نیاز به تحویل دارد.

اگر ضرب و شتم عمیق تر شود ، RCB دارای AB de Villiers است ، اما به نظر می رسد SRH نام های بیشتری در Manish Pandey ، Kane Williamson و Jason Holder دارد. این می تواند یک اختلاف مهم باشد.

تبلیغ شده

بولینگ تقریباً یکسان است. کریس موریس برای RCB آنچه هولدر SRH تبدیل شده است است ، در حالی که در بخش چرخش ، راشد خان پس از بدرفتاری با MI ، زیر یقه داغ خواهد شد ، در حالی که Yuzvendra Chahal همیشه در بازی است.

بقیه – Sandeep Sharma و T. Natarajan برای SRH و محمد سراج و Isuru Udana برای RCB ، می توانند تصاویر آینه ای باشند. هر کدام از این دو آهنگ خوب ظاهر شود می تواند تفاوت باشد.

پست های جدید  عکس ویرات کوهلی با نگاه به سوراو گانگولی ویروسی می شود. اینترنت چه گفت

مباحث ذکر شده در این مقاله