لیگ برتر لانکا: دیل استاین برای پیوستن به تیم کندی تاسکرز


حق رای دادن در آفریقای جنوبی ، دیل استاین ، برای مسابقات لیگ برتر آینده لانکا به تیم کندی توسکرز پیوست. با استفاده از توییتر این حق رای نوشت: “ما همچنین ابراز خوشحالی می کنیم که اعلام می کنیم یکی از بزرگترین بولرهای تمام دورانها @ DaleSteyn62 به تیم Kandy Tuskers پیوست! در اوایل روز ، برندن تیلور ، کشتی گیر زیمبابوه ، پیش از مسابقات به این تیم پیوست. “ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم @ BrendanTaylor86 به #TuskerNation پیوسته است!” تواسکرها توییت کردند.

اخبار

پس از خروج کریس گیل و لیام پلانکت از مسابقات ، درگیری تیلور و استاین برای تیم تسکین دهنده بود.

کریکت سریلانکا روز شنبه اعلام کرد که این مسابقات سیاست تحمل صفر در برابر هرگونه عمل خلاف را در پیش خواهد گرفت.

واحد مبارزه با فساد کریکت سریلانکا (SLC ACU) با همکاری شورای مبارزه با فساد شورای جهانی کریکت (ICC ACU) اقدامات مقابله با فساد در LPL 2020 را اجرا می کنند و مقامات مربوطه در هر مسابقه حضور و هوشیاری خواهند داشت ، رویداد و ، توابع رسمی در طول مسابقات در محل برگزاری و هتل.

شرکت کنندگان ، (بازیکنان و مسئولان) لیگ موظفند هرگونه رویکرد فساد آمیز را گزارش دهند ، همانطور که برای مدیران ضد فساد (ACMs) منصوب شده برای LPL اتفاق می افتد ، و با چنین گزارشاتی توسط ضد واحد فساد در محل

فصل افتتاحیه LPL علی رغم خروج بازیکنان ستاره ای از جمله کریس گیل ، لاسیت مالینگا و سایر بازیکنان از مسابقات ، هفته آینده آغاز خواهد شد. در LPL ، پنج تیم حق امتیاز ، به نام های کلمبو ، کندی ، گاله ، دامبولا و یافنا در 23 مسابقه به رقابت می پردازند.

تبلیغ شده

کلمبو در تاریخ 26 نوامبر در بازی افتتاحیه LPL 2020 در استادیوم بین المللی کریکت ماهیندا راجاپاکسا در هامبانوتا به مصاف کندی می رود.

هر روز تا نیمه نهایی 13 و 14 دسامبر دو ضربه سر وجود خواهد داشت. فینال 16 دسامبر برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله