لیگ برتر “صحنه های فراموش نشدنی” را از شورش 9 گله اسپرز در سال 2009 زنده می کند. تماشا کنید


در این روز در سال 2009 ، تاتنهام هاتسپور یکی از حیرت انگیزترین پیروزی های تاریخ لیگ برتر را مقابل ویگان اتلتیک به ثبت رساند. این مسابقه در استادیوم قبلی تاتنهام ، وایت هارت لین برگزار شد. جرمین دفو ، مهاجم سابق تیم ملی انگلیس ، در آن مسابقه با برتری 9-1 5 گل به ثمر رساند. دسته رسمی لیگ برتر با به اشتراک گذاشتن نکات برجسته از این مسابقه ، به احترام به آن روز به توییتر رفت. عنوان این بود: “به خاطر بیاورید چه موقع …SpursOfficial نمره NINE وIAmJermainDefoe را پنج گانه گرفت؟ صحنه های فراموش نشدنی # OnThisDay در 2009”.

اخبار

به غیر از دفو ، پیتر کراوچ ، آرون لنون ، نیکو کرانچار و دیوید بنتلی هرکدام یک گل به جدول اضافه کردند.

هری ردنپ در آن زمان سرمربی اسپرز بود ، در همین حال روبرتو مارتینز با ویگان کار می کرد.

این همچنین بزرگترین برد تاتنهام در لیگ برتر بود ، همچنین این دومین بار بود که یک تیم 9 گل در تاریخ مسابقات می زد.

اسپرز در آن فصل چهارم شد و به نیمه نهایی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و جام لیگ رسید. همچنین ، دفئو بهترین گلزن تیم بود و در همه مسابقات 24 گل زد.

در فصل جاری لیگ برتر ، تاتنهام پس از شکست منچستر سیتی در دیدار اخیر خود ، در بالای جدول است. سون هئونگ مین و جیووانی لو سلسو گلزنان پیروزی 2-0 در ورزشگاه خانگی خود بودند.

تبلیغ شده

با هدایت ژوزه مورینیو ، آنها از 9 بازی در شش مسابقه پیروز شده اند. آنها همچنین یک بار باختند ، و دو تساوی نیز انجام دادند. آنها 21 گل به ثمر رسانده اند و تنها 9 گل دریافت کرده اند.

سون در حال حاضر با 9 گل بهترین گلزن این فصل لیگ برتر است. در همین حال ، هری کین نیز با هفت گل نزدیک است.

مباحث ذکر شده در این مقاله