لیگ اروپا: افتخار ناپولی دیگو مارادونا در حالی که لستر سیتی و آرسنال به 32 بازی گذشته رسیده اند


ناپولی با پیروزی 2-0 برابر ریجکا یاد دیگو مارادونا را گرامی داشت و به آنها اجازه داد در اولین بازی پس از مرگ نماد آرژانتینی خود در گروه F لیگ اروپا قرار بگیرند. شاگردان جنارو گتوزو همگی با پیراهن شماره 10 مارادونا وارد میدان شدند که تنها قهرمانی ناپولی در سری آ در 1987 و 1990 و همچنین جام یوفا 1989 را به دست آورد. گتوزو بعد از مسابقه گفت: “دیگو یک افسانه است و هرگز نخواهد مرد.”

اخبار

“از دیروز می دیدید که شهر فضای متفاوتی را تنفس می کند. ما امیدواریم که یک چیز مهم را به او اختصاص دهیم و یک جام را بدست آوریم. در این شهر ، ما سالها درباره آن صحبت کرده ایم.”

ناپولی اطمینان حاصل کرد که هواداران برای احترام به مارادونا در خارج از خانه جمع شده اند و از تیم فعلی ناامید نخواهند شد ، زیرا یک گل به خودی آرماندو آناستازیا و یک پایان ساده هیروینگ لوزانو امتیازات را حفظ کرد.

ناپولی پس از تساوی بدون گل در هلند اکنون دو امتیاز از AZ آلکمار و رئال سوسیداد فاصله دارد.

هم تیم ایتالیایی رم با پیروزی 2-0 مقابل کلوژ رومانی راهی 32 بازیکن نهایی شد ، در حالی که هوفنهایم پس از اطمینان از عبور از مرحله بعد به آنها پیوست.

در اوایل بازی جامی وردی با تساوی 3-3 در براگا ، لسترسیتی را به دور حذفی فرستاد ، جایی که به لطف پیروزی 3-0 برابر مولده ، آرسنال نیز به آنها پیوست.

وقتی فرانسرجیو در دقیقه اول وقت اضافه 3 بر 2 میزبان را پیش انداخت ، لستر مرده و به خاک سپرده شد ، اما اندکی بعد واردی از پشت دروازه دزدید تا دروازه تیم لیگ برتری را به 32 گل آخر برساند.

شاگردان برندان راجرز با 10 امتیاز در رده نخست گروه G قرار دارند ، سه امتیاز بالاتر از براگا در مکان دوم و 7 امتیاز در مقابل AEK آتن در رده سوم با دو بازی بعد از شکست 3 بر صفر یونانیان مقابل زوریا لوگانسک قرار دارد.

تاتنهام هاتسپور پس از شکست 4-0 لودوگورتس در رده پایین ، که نتوانسته است حتی یک امتیاز از آن خود کند ، با رویال آنتورپ رهبر گروه J در 9 امتیاز قرار دارد.

پیروزی راحت خانگی اسپور صحنه یک ضربه باور نکردنی از راه دور هری وینکس بود که با شوت از نزدیک جناح چپ تیم ژوزه مورینیو را با سه گل پیش از کارلوس وینیسیوس جلو انداخت.

با این حال ، وینکس پس از مسابقه به BT Sport اعتراف کرد که هدفش را هدف قرار نداده است.

ملی پوش انگلیس گفت: “من خیلی دوست دارم اینجا بنشینم و بگویم که این کار را کردم ، اما باید صادقانه بگویم و نه بگویم. من دیدم گاز (گرت بیل) در حال دویدن است.”

لوکاس مورا در دقیقه 73 گلزنی کرد در حالی که بازیکنان پرگل لیگ برتر دربی جذاب لندن را تماشا می کنند و چلسی را در فرم آخر هفته به پایان می رساند.

تبلیغ شده

لیل پس از آنکه فقط یک گل میلان را از دست داد که زلاتان ابراهیموویچ مصدوم را از دست داد ، از صعود باز ماند.

لباس لیگ 1 در گروه H قرار دارد ، یک امتیاز جلوتر از میلان است و اسپارتا پراگ پس از بیرون انداختن سلتیک از رقابت ها با برتری 4-1 در جمهوری چک ، در انتظار یک امتیاز دیگر است.

مباحث ذکر شده در این مقاله