لالیگا: رئال مادرید محروم به دلیل تساوی مقابل ویارئال در فرم ، معلق شد


رئال مادرید که وصله کرده بود ، مجبور شد روز شنبه در فرم ویارئال به تساوی 1-1 برسد و این فرصت را به بارسلونا و اتلتیکو مادرید بدهد تا در لالیگا سرمایه خود را بدست آورند. بارسا و اتلتیکو بعد از روز شنبه در واندا متروپولیتانو مقابل هم قرار می گیرند ، در حالی که پیروزی هر یک از طرفین پس از تلو تلو خوردن قهرمان قهرمان دیگر ، حتی از ارزش بیشتری برخوردار است. ماریانو دیاز تنها پس از 105 ثانیه به برتری مادرید رسید اما شاگردان زین الدین زیدان در لا سرامیکا کم رنگ شدند و ویارئال از طریق پنالتی نیمه دوم جرارد مورنو مدعی امتیاز شایسته بود.

اخبار

ماریانو تابستان سال گذشته تقریباً فروخته شد اما مجبور شد جایگزین کریم بنزما که مصدوم است ، و لوکا جوویچ شود که روز جمعه آزمایش ویروس کرونا مثبت بود.

سرخیو راموس و کاسمیرو نیز پس از وقفه بین المللی غایب بودند.

با توجه به غایبان آنها ، تساوی ممکن است زیاد نگران نباشد ، خصوصاً مقابل تیم ویارئال که پس از چهار پیروزی در برگشت ، در مرحله دوم ایستاد.

اما یک لغزش دیگر به این معنی است که مادرید اکنون در 7 بازی گذشته خود در سه مسابقه فقط 3 پیروزی کسب کرده است ، چهارشنبه با یک دیدار حساس از اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا.

اگر اتلتیکو مادرید بارسلونا را شکست دهد ، با یک بازی در دسترس ، سه امتیاز از رقبای شهر خود فاصله دارد و 9 امتیاز بالاتر از بارسا است.

ماریانو از ماه مه سال 2019 برای رئال مادرید شروع به کار نکرده بود ، که بعد از فقط 83 ثانیه دوباره مقابل ویارئال گلزنی کرد.

او پس از توقف دفاع ویارئال برای آفساید لوکاس وازکز که هرگز تحقق نیافت ، این بار خیلی عقب نبود.

ویارئال به طور فزاینده ای مسئولیت بازی را به عهده گرفت ، پاسهای نرم و نرم آنها حس کنترل اما چند موقعیت نداشت ، بهترین موقعیت ها در نیمه اول به دنی پاریخو رسید که او سرش را تکان داد.

اما به نظر می رسید که مادرید با ادامه مسابقه خسته شده و فشار ویارئال در 20 دقیقه اخیر تهدیدآمیزتر شده است ، مورنو از زاویه چشمک زد و سپس پارهو هدف را از دست داد.

تبلیغ شده

گل تساوی دیرهنگام بود اما سزاوار آن بود ، زیرا تیبو کورتوا برای دیدار با مورنو به بیرون از زمین پرواز کرد اما دوم شد و با دست خطای مهاجم را خطا کرد.

کورتوا به درستی شیرجه زد اما ضربه مورنو به خوبی به کرنر رفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله