ضربه خالص توپ هری کین باعث تمجید از بن استوکس می شود. تماشا کردن

هری کانز که ضربه استثنایی توپ تمیز است ستایش از بن استوکس را به همراه دارد.  تماشا کردن

ضربه توپ هری کین بن استوکس را تحت تأثیر قرار داد.© هات اسپور تاتنهام / توییتر


باشگاه تاتنهام هاتسپور لیگ برتر با الهام از جذابیت قابل توجه دل آلی چند روز پیش در یک بازی کریکت درون تیمی ، به بازی های داخل تیمی خود ادامه داد و از بن استوکس ، بازیکن انگلیسی و کریکت همبازی ، نظر خود را در مورد شوت های هری خواست. کین ، مهاجم چرخان راست دست شد. “عاشق این بچه ها تابستان سال آینده یک شبکه خالص را دوست دارید؟” پاسخ استوکس به سوال اسپورز بود “آنچه شما حساب می کنید @ benstokes38؟” که آنها همراه با ویدئویی از کین در حالی که هم تیمی هایش سعی در گرفتن توپ داشتند ، در توییتر منتشر کردند.

اخبار

ضرب و شتم آلی ترکیبی قابل توجه از فوتبال و مهارت های جلب توجه بود زیرا او توپ خود را قبل از گرفتن ضربه شیب مستقیم با پای راست دفع کرد.

در ویدئویی دیگر که در توییتر منتشر شد ، قبل از اینکه برخی دیگر از بازیکنان اسپرز با یک خفاش کریکت دستان خود را امتحان کنند ، اولین کین توپ کین شد ، و حتی یکی از آنها تمرین لرزشی را برای اولین بار انجام داد.

استوکس ، مسلماً بهترین بازیکن همه جانبه انگلیس در حال حاضر ، در حال حاضر در آفریقای جنوبی است تا از 27 نوامبر با اولین مسابقه بین المللی Twenty20 International در کیپ تاون در سری بازی های محدود بازی کند.

بازیکن همه جانبه آخرین بار در جریان مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2020 جایی که برای تیم Rajasthan Royals حضور داشت ، در زمین دیده شد.

تبلیغ شده

استوکس از هشت مسابقه 285 اجرا را با 40.71 و نرخ اعتصاب 142.50 را با یک قرن و یک نیم قرن برگرداند. او همچنین دو ویکت برداشت.

با این حال ، بازگشت او با خفاش به ثروت تیمش کمک نکرد زیرا راجستان در رقابت های هشت تیمی در انتهای جدول به پایان رسید.

مباحث ذکر شده در این مقاله