ستاره کامرون گرین، آرجون تندولکار در سومین برد متوالی سرخپوستان بمبئی

کامرون گرین قدرت بی‌رحمانه‌اش را در راه رسیدن به یک IPL دوشیزه پنجاه نشان داد قبل از اینکه آرجون تندولکار با فشار بسیار زیاد یک اور درخشان بیستم را کسب کند، درحالی‌که هندی‌های بمبئی سان‌رایزرز حیدرآباد را با 14 ران شکست دادند و سومین برد متوالی خود را در روز سه‌شنبه در حیدرآباد شکست دادند. گرین (64 غیر از 40) و تیلاک وارما (37 از 17) سرخپوستان بمبئی را پس از ضربه زدن به امتیاز 192 برای پنج نفر اخراج کردند. از آنجایی که توپ عجیب به سمت خفاش نمی آمد، بدست آوردن مرزها از همان ابتدا سخت بود، اما سانرایزرز از یک پاورپلی معمولی بازیابی کرد و با کمک بازکننده مایانک آگاروال (48 از 41) و هاینریش کلاسن (هنریش کلاسن) بازی را به عمق برد. 36 تخفیف 16).

در نهایت، آنها کوتاه آمدند و برای سومین شکست خود در پنج بازی، همگی 178 در 19.5 اور از بازی خارج شدند.

در حالی که آگاروال دو دوهای بسیار مورد نیاز را داشت، ضربه کلاسن بود که بمبئی را تحت فشار قرار داد. آفريقاي جنوبي حمله را به پيوش چاولا لگي كهنه كار برد و او را با حركت 4 و 6 در 21 دوان حركت كرد.

Sunrisers به ​​60 توپ از 30 توپ آخر نیاز داشت و مارکو یانسن (13 بر 6) و واشنگتن ساندار (10 بر 6) بازی را با یک سری مرزها جالب کردند قبل از اینکه دومی بهای دویدن معمولی بین ویکت ها را بپردازد.

تندولکار با انجام دومین بازی خود در IPL، مجدداً دو اور با توپ جدید انجام داد و قبل از بازگشت به فینال پرفشار با Sunrisers که به 20 ران نیاز داشت، بازگردد.

تندولکار کاسه پر و پهن را انتخاب کرد و توانست این کار را برای تیمش انجام دهد. او اولین ویکت IPL خود را در این فرآیند دریافت کرد.

پیش از این، وارما و گرین که به سرعت در حال رشد بودند، بمبئی را به مجموع رقابتی رساندند. کمک های دیگر از سوی کاپیتان روهیت شارما (28 امتیاز از 18) و ایشان کیشان (38 تخفیف از 31) بود.

وارما 20 ساله بهترین بازیکن در ترکیب ستارگان بمبئی بوده است و استعداد و مهارت کمیاب او دوباره در نقش اصلی او به نمایش گذاشته شد.

برای بمبئی رفتن در اوورهای میانی کار سختی بود، اما ضربه با کیفیت بالای وارما به اینینگ ها شتاب بسیار مورد نیاز را داد.

مارکو یانسن لاغر اندام به خاطر 21 دوش در اور پانزدهم مجازات شد، زمانی که وارما او را برای شش بار متوالی فرستاد، یکی در گوشه گاو و دیگری بالای سر توپ انداز.

در قسمت بعدی، پنجه جنوبی به زیبایی از مچ دست خود برای پوشش اضافی چهار روی مایانک مارکانده استفاده کرد، قبل از اینکه او را برای حداکثر 14 ران اوور بکشد.

گرین که در ابتدا تلاش می کرد تا زمان بندی خود را به درستی انجام دهد، پس از اخراج وارما به کار خود ادامه داد. راست دست قدبلند با چکش سه چهار ضرب مستقیم از تی ناتاراجان زد تا نیم قرن خود را قبل از جمع آوری یک شش مستقیم در 20 ران اوور بیاورد.

ناتاراجان در اوور بیستم رانهای خود را لو داد و در چهار اوور خود 50 ران را واگذار کرد. بمبئی موفق شد 62 ران را در پنج اور آخر شکست دهد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله