سایت لیندا

دوره های زیادی در اینترنت وجود دارد که آموزش آنلاین را با معلمان معتبر و شناخته شده ای که سایت لیندا دارای اعتبار بین المللی هستند ارائه می دهد. سایت هایی مانند Coursera ، edx و Udemy که در جهان محبوب هستند. سایت آموزش آنلاین Lynda به آدرس https://www.lynda.com/ نیز یکی از محبوب ترین سایتهایی است که به ویژه آموزش های لیندا در بین طراحان و برنامه نویسان محبوبیت زیادی دارد.

نحوه ثبت نام در وب سایت Lynda
در این سایت می توانید فیلم های آموزشی را به صورت آنلاین تماشا کنید. سایت لیندا در سال 1995 توسط لیندا واینمن و بروس هیون راه اندازی شد. این سایت با کمترین سرمایه شروع به کار کرد و تنها چند سال بعد به سطح ارزش و اعتماد رسید که با قیمت بسیار ارزشمندی در سایت معروف LinkedIn فروخته شد.

نحوه ثبت نام در وب سایت Lynda
نحوه ثبت نام در وب سایت Lynda
این سایت به مردم کمک می کند تا آموزش های لازم را در زمینه های مختلف مانند فناوری سایت لیندا، نرم افزار و تجارت ببینند. این آموزش عملی در سایت لیندا آن را به یکی از موفق ترین خدمات آموزشی در جهان تبدیل کرده است و در سایر کشورها مانند آلمان ، ایالات متحده ، فرانسه و اسپانیا فعال است و فیلم های آموزشی زیادی تولید و به فروش رسانده است.

این سایت قدرتمند در حال حاضر دارای 13000 دوره آموزشی آنلاین است که به طور متوسط ​​به صورت هفتگی اضافه می شود. نکته مهم این است که بسیاری از دانشگاه ها یا کتابخانه های کشورهای توسعه یافته این سایت را به اشتراک می گذارند و آن را رایگان در اختیار دانشجویان خود قرار می دهند. مطالب موجود در این سایت به پنج زبان است و می تواند به عنوان یک برنامه ویژه برای رایانه و تلفن همراه نصب شود تا بتوان در هر زمان استفاده می شود

هزینه ثبت نام در وب سایت Lynda
هزینه ثبت نام در وب سایت Lynda

هزینه ثبت نام در وب سایت Lynda
اگر تصمیم دارید از دوره های موجود در این سایت استفاده کنید ، در اینجا لیستی از این دوره ها آمده است:

دوره های فناوری ، نرم افزار ، توسعه نرم افزار ، فناوری اطلاعات ، توسعه ، طراحی وب ، طراحی کامپیوتر ، طراحی گرافیک ، تجارت ، بازاریابی ، آموزش الکترونیکی ، موسیقی ، عکاسی ، فیلم ، مهارت های مخرب سایت لیندا و انیمیشن در لیندا شما می توانید بصورت آنلاین یاد بگیرید.

برای ثبت نام در این دوره ها ابتدا باید در وب سایت Linda ثبت نام کنید.برای این کار آموزش لیندا می توانید از حساب LinkedIn خود استفاده کنید. این سایت دیگر محدودیتی برای کاربران ایرانی با IP ایرانی ندارد.

نحوه کار این است که کاربران می توانند برخی از درس های سایت را به مدت یک ماه به صورت رایگان داشته باشند ، پس از آن ، پس از اتمام این دوره رایگان ، باید هر ماه یا سالانه هزینه سایت را پرداخت کنند تا این کار امکان پذیر باشد. آنها باید از امکانات آموزشی موجود در سایت به صورت نامحدود استفاده کنند.

هنگامی که دوره رایگان در این سایت به پایان می رسد ، باید حساب خود را شارژ کنید ، که آموزش های لیندا می توانید در یک ماه این کار را انجام دهید. هزینه شارژ یک ماهه 29.99 دلار است. همچنین می توانید این کار را به صورت سالانه انجام دهید. اگر در شارژ حساب خود مشکل دارید ، می توانید از سرویس 20 Payment استفاده کنید.

پس از پرداخت هزینه سایت ، کاربران می توانند از تمام فیلم های آموزشی موجود در سایت استفاده کنند. معلمان از روشهای آموزشی تجربی و عملی استفاده می کنند و مطالب را به ساده ترین شکل ممکن آموزش مستر امین می دهند تا به خوبی درک شود.

مزایای ثبت نام در وب سایت لیندا
مزایای ثبت نام در وب سایت لیندا
مزایای ثبت نام در وب سایت لیندا
1- افزایش مهارت و خلاقیت در تجارت با بهترین معلمان جهان لیندا دات کام
2- فرصت استفاده از حدود سیزده هزار دوره آموزشی
3. از فیلم های آموزشی در هر شرایطی با استفاده از تلفن همراه و کامپیوتر استفاده کنید
4. اخذ مدرک معتبر در پایان دوره
5. درس هایی برای ارزیابی همسان سازی دروس
6- قابلیت بارگیری سورس کد برنامه نویسان و استفاده از فایل های راهنما
7. مهارت هایی را که در LinkedIn گرفته شده است به عنوان رزومه قرار دهید
8- فیلم ها را تگ کنید و دوره های آموزشی بیشتری اضافه کنید
9- امکان بارگیری فیلم های آموزشی و تماشای آفلاین
10- اطلاع رسانی از آموزش های جدید

با نحوه خرید حساب در وب سایت Linda آشنا شوید
با نحوه خرید حساب در وب سایت Linda آشنا شوید
با نحوه خرید حساب در وب سایت Linda آشنا شوید
هنگام ثبت نام در سایت ، صفحه ای ظاهر می شود که برنامه ماهانه و برنامه سالانه دوره های آموزشی در سایت لیندا را مشاهده می کنید. این سایت کارآمد بین المللی کار می کند و برای پرداخت هزینه آن می توانید از یکی از روش های پرداخت مانند کیف پول الکترونیکی PayPal یا کارت های اعتباری MasterCard یا Visa به ارز استفاده کنید.

اگر قبلاً از این روش ها استفاده نکرده اید و به کمک نیاز دارید ، می توانید خرید خود را از حساب موجود در این سایت در مجموعه ای از 20 پرداخت ترک کنید. درخواست خود را با کارشناسان آموزش لیندا با 20 تجربه پرداخت بپردازید.

نکته مهم دیگر در اینجا این است که دوره های آموزشی رایگان در اینترنت وجود دارد که کیفیت لازم را ندارند و تکمیل نشده اند. اگر می خواهید مهارت یا مهارتی را به صورت کامل و اصولی یاد بگیرید ، توصیه می شود از وب سایت آموزشی لیندا استفاده کنید.

روش های پرداخت هنگام خرید حساب از

 

همانطور که در بالا ذکر شد ، برای استفاده از دوره های آموزشی آنلاین لیندا ، باید هزینه های ماهانه یا سالانه این سایت را پرداخت کنید. برای هزینه های ماهانه باید 29.99 دلار بپردازید و اگر پرداخت سالانه لیندا دات کام را انتخاب کنید ، می توانید 24.99 دلار در ماه بپردازید که در خرید سالانه حدود هفده درصد صرفه جویی می شود.

برای پرداخت این هزینه ها ، می توانید از روش پرداخت خودکار ماهانه در PayPal استفاده کنید یا با خرید کارت های اعتباری ارزی ، مانند کارت های Master و Visa از سایت 20 Payment ، می توانید خرید خود را ماهانه انجام دهید. اگر در ثبت نام و خرید حساب خود در وب سایت lynda مشکل دارید ، می توانید با 20 کارشناس پرداخت مشورت کنید.