“روهیت پیدا کرد که می توانم…”: آکاش مادوال در حمایت کاپیتان MI

آکاش مادوال، که پیروزی جامع 81 دونده هندی‌های بمبئی را بر لاکنو سوپر غول‌ها در حذفی IPL طراحی کرد، خود را جایگزین جاسپریت بومرا نمی‌داند و خوشحال است که مسئولیتی را که تیم به او واگذار کرده است، انجام دهد. مادوال، یک مهندس از اوتاراکند، ارقام چشمگیر 5 به 5 در 3.3 اور را در حالی که MI یک قدم به درگیری اجلاس IPL در چهارشنبه شب نزدیک شد، به دست آورد. مدهوال پس از بازی به خبرنگاران گفت: “من تمام تلاشم را می کنم تا مسئولیت هایی را که تیم به من داده انجام دهم. من جایگزین بومره نیستم اما تمام تلاشم را می کنم تا آنچه را که در توان دارم انجام دهم.”

اگرچه ورزشگاه MA Chidambaram در چنای در این فصل سود چندانی برای پیسرها نداشته است، مادوال در مورد آنچه برای او مفید بود صحبت کرد.

او گفت: “ویکت در Chepauk خوب بود. همانطور که دیدید، توپ چنگ نمی‌زد، بلکه می‌لغزید. من یک توپ‌زن سوئینگ/اسلینگ هستم، و تحویل‌هایم را در طول‌های سخت با هدف گرفتن ویکت انجام دادم.”

مدوال گفت که کاپیتان روهیت شارما نقاط قوت خود و نحوه استفاده از او را می دانست.

او گفت: «روهیت بایا می‌دانست که یورک‌ها قدرت من هستند، اما در طول تورها و مسابقات تمرینی، او همچنین متوجه شد که می‌توانم به خوبی با توپ جدید توپ بزنم.

“بنابراین او ایده ای داشت که چگونه از من مطابق با شرایط استفاده کند. من نیز بسیار آرام و آرام هستم و از آن لذت می برم زیرا به دنبال علاقه ام هستم.”

من فقط روی کریکتم تمرکز می کنم: نوین الحق

در همین حال، نوین الحق، بازیکن LSG گفت که از شعارهای “کهلی، کهلی” در روز چهارشنبه در استادیوم لذت می برد، زیرا به او اشتیاق می داد تا برای تیمش خوب بازی کند.

در طول مرحله لیگ IPL در حال انجام، نوین الحق یک گفتگوی داغ با ستاره رویال چلنجرز بنگلور کهلی داشت. پس از بازی RCB-LSG، افغان حتی هر زمان که لباس مستقر در بنگلور در مسابقات خود عملکرد خوبی نداشت، استوری های اینستاگرامی درباره انبه منتشر کرد.

او پس از بازی درخشان خود در 4/38 در برابر MI گفت: “من از آن لذت می برم. دوست دارم همه در زمین نام او (ویرات کهلی) یا نام هر بازیکن دیگری را سر دهند. این به من اشتیاق می دهد که برای تیمم خوب بازی کنم.” در یک علت باخت

“خب، من روی بیرون یا سر و صدای بیرون یا هر چیز دیگری تمرکز نمی‌کنم. من فقط روی کریکت خودم و روند خودم تمرکز می‌کنم. شعار دادن جمعیت یا کسی که چیزی می‌گوید روی من تاثیری ندارد.

“به عنوان ورزشکاران حرفه ای باید این کار را به سختی انجام دهید. وقتی برای تیم خود خوب عمل نمی کنید، هواداران آن را به شما می دهند. و زمانی که شما برای تیم خود خوب عمل می کنید، (همان افراد) این کار را انجام می دهند. نام خود را بخوانید. اساساً این بخشی از بازی است.”

ناوین الحق درباره مربی تیم، گوتام گامبیر، که پس از جدال در زمین با کهلی پشت سر او ایستاده بود، گفت: “همه باید از بازیکنان خود حمایت کنند. مربی، مربی، بازیکن یا هر کسی. من برای هر هم تیمی روی زمین خواهم ایستاد. و این چیزی است که من از هر فردی نیز انتظار دارم.

او (گامبیر) یک اسطوره برای هند بوده است، او در هند احترام زیادی دارد. او چیزهای زیادی به کریکت هند داده است. خیلی چیزها از او. چگونه باید در مورد کریکت خود در داخل زمین و همین کار را در خارج انجام دهم.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)