روبرت لواندوفسکی: امیدوارم فصل آینده در بارسلونا با لیونل مسی بازی کنم

روبرت لواندوفسکی، مهاجم بارسلونا، دوست دارد لیونل مسی تابستان امسال از پاری سن ژرمن به باشگاه کاتالان بازگردد. فاتح 35 ساله آرژانتینی جام جهانی در سال 2021 زمانی که باشگاه توانایی تمدید قراردادش را نداشت و قراردادش با PSG در ژوئن به پایان می رسد، بارسا را ​​ترک کرد. در میان سوت‌های هواداران PSG که مسی را نماد اشتباهات باشگاه در تعقیب ستاره‌ها به جای ساختن یک تیم رقابتی می‌دانند، بارسلونا آشکارا از این مهاجم خواستگاری می‌کند. لواندوفسکی گفت: “مسی متعلق به بارسا است و اگر او برگردد، چیزی باورنکردنی خواهد بود.”

ما می دانیم که جای او اینجا، در بارسلونا است. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، اما امیدوارم فصل آینده بتوانیم با هم بازی کنیم.”

مسی بهترین گلزن تاریخ باشگاه است و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می دانند.

این بازیساز پس از پیوستن به این باشگاه در 13 سالگی و پیشرفت در آکادمی جوانان لاماسیا، رکورد 672 گل را در 778 بازی برای بارسلونا به ثمر رساند و 35 جام را به دست آورد.

هواداران بارسلونا در دو بازی اخیر خود، از جمله تساوی 0-0 مقابل خیرونا در روز دوشنبه در لالیگا، نام مسی را در دقیقه 10 به نشانه شماره پیراهن سابق بارسا سر دادند.

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسا پس از دربی گفت: “لئو هیجان ایجاد می کند، آنها اکنون در دو بازی نام او را فریاد زده اند، خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

لواندوفسکی، بهترین گلزن اسپانیا، نتوانست دروازه رهبران لیگ را مقابل خیرونا پیدا کند و در یک مراسم خیریه صحبت کرد، گفت که مصدوم شده است.

لواندوفسکی با اشاره به شکست 4-0 بارسلونا مقابل لوس بلانکوس در کوپا دل ری در هفته گذشته افزود: من در بازی با مادرید از ادر میلیتائو (مدافع رئال مادرید) ضربه خوردم و نمی توانستم راه بروم.

در زمین باید بهتر بازی کنم اما ضربه ملیتائو بدنم را به طرز بدی ترک کرد.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله