راشد خان از یوزوندرا چاهال “Kya Soch Rahe Ho” در اینستاگرام عکس می پرسد. پاسخ مناسب او

رشید خان از یوزوندرا چاهال می پرسد

یوزوندرا چاهال تصویری از تمرین در سیدنی را به اشتراک گذاشت.© اینستاگرام


یوزوندرا چاهال به اینستاگرام رفت و تصویری از او را در حال استراحت پس از تمرین در سیدنی ، جایی که در حال حاضر قبل از تور استرالیا در حال قرنطینه با بقیه تیم کریکت هند است ، به اشتراک گذاشت. رشید خان ، ریسنده همکار ، در مورد عکس وی اظهار نظر کرد و از او پرسید “Bhai Kya soch rahe ho (برو ، چه فکری می کنی؟)”. به این ترتیب ، چاهال با پاسخی کامل مواجه شد. “همراه با ایموجی های خنده ، نوشت:” Ki kab yeh قرنطینه hhatam hoga (که این قرنطینه کی پایان می یابد) “

اخبار
u3i1engg

یوزوندرا چاهل و راشد خان از برخی عکسهای جالب در تصویر اینستاگرام سابق لذت بردند.

تیم هند پس از پایان مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی ، که رشید خان نیز در آن حضور داشت ، وارد سیدنی شد.

چاهال و رشید دو بالاترین مصرف کننده ویکت در بین چرخنده ها در IPL 2020 بودند. چاهال 21 ویکت گرفت ، در حالی که راشد ادعا کرد که 20 پوست سر دارد.

Rashid’s SunRisers Hyderabad Chahal’s Royal Challengers Bangalore را از دور مسابقات حذف کننده حذف کرد ، اما آنها در مقدماتی 2 به دهلیان پایتخت باختند.

تبلیغ شده

چاهال به تازگی تصاویری از سیدنی را با هم تیمی هایش Kuldeep Yadav و Rishabh Pant به اشتراک گذاشته است.

انتظار می رود که چاهال نقشی اساسی در محدودیت تورهای خارجی داشته باشد.

هند تور Down Under خود را با یک سری سه مسابقه ODI آغاز می کند. پس از مسابقه 50 Over یک سری سه مسابقه ای T20 International (T20I) دنبال می شود. این تور با سری چهار مسابقه تست به پایان می رسد.

مباحث ذکر شده در این مقاله