راجستان رویالز XI در مقابل چنای سوپر کینگز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا مدیریت RR آدام زامپا را به یاد می آورد؟

RR پیش بینی شده XI در مقابل CSK: آدام زامپا نیز ممکن است به جای جیسون هولدر فراخوانده شود.© BCCI/IPL

راجستان رویالز (RR) روز پنجشنبه در دیدار بالای جدول لیگ برتر هند (IPL) به مصاف چنای سوپر کینگز (CSK) خواهد رفت. در حال حاضر که در جایگاه سوم قرار دارد، یک برد RR بالاتر از CSK در بالای جدول امتیازات خواهد بود. تیم تحت رهبری سانجو سامسون می تواند از این واقعیت که در اولین دیدار خود در این فصل مقابل CSK در استادیوم MA Chidambaram پیروز شد، کمی آرامش بگیرد. با این حال، RR در پشت شکست باریک از رویال چلنجرز بنگلور وارد این مسابقه می شود. این احتمال وجود دارد که مدیریت در ترکیب اصلی تیم چرخشی انجام دهد.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی RR در برابر CSK باشد:

Jos Buttler و Yashasvi Jaiswal تا اینجای کار در بهترین حالت خود بوده اند. در حالی که باتلر ممکن است در برابر RCB با قیمت ارزانی به میدان برود، اما نمی توان از عملکردهای او در چند فصل گذشته چشم پوشی کرد.

از طرف دیگر جیسوال بازی درخشانی در برابر RCB داشت. در یک نقطه به نظر می رسید که او و Devdutt Padikkal ممکن است RR را تا پایان خط پایان هدایت کنند. با این حال، رشته‌ای از ویکت‌ها، پیروزی RR را رد کردند.

در رده میانی، کاپیتان سانجو سامسون، شیمرون هتمایر و دروو ژورل، بازیکن جوان، علیرغم روز تعطیلی که مقابل RCB نداشتند، همگی با خفاش همکاری کردند.

زمین جیپور است که احتمالاً به اسپینرها کمک می‌کند، و مدیریت امیدوار است که دو نفر باتجربه راویچندران اشوین و یوزوندرا چاهال آتش بگیرند.

آدام زامپا نیز ممکن است به جای جیسون هولدر فراخوانده شود. در حمله سرعت، ترنت بولت با ساندیپ شارما شریک خواهد شد، که یک بازی آخر درخشان را انجام داد تا پیروزی RR را در مسابقه معکوس تضمین کند.

RR پیش بینی شده یازدهم: جاس باتلر، یاشاسوی جایسوال، سانجو سامسون، دودوت پادیکال، شیمرون هتمایر، دهروو جورل، راویچاندران اشوین، ترنت بولت، آدام زامپا، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال

موضوعات ذکر شده در این مقاله