دیوید وارنر ویدئویی شایان ستایش از همسر Candice را که به دختران تمرین می کند ، چاق می کند تماشا کردن

دیوید وارنر ویدیوی شایان توجهی از همسر Candice را که به دختران تمرین می کند ، به اشتراک می گذارد.  تماشا کردن

Indi-Rae دیده می شود که از اولین زایمان به دنبال عکسهای خود است.© اینستاگرام


دیوید وارنر ، افتتاح کننده استرالیایی ، دو ویدیو در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد همسرش Candice به دختران Ivy-Mae (6) و Indi-Rae (4) برخی از تمرینات چوب زدن کمک می کند. اولین ویدیو نشان می دهد که Indi-Rae از همان زایمان اول به دنبال شوت های خود است و می خواهد به اکثر توپ ها حمله کند. “اما امروزه با تمرین خفاش برای Indi @ candywarner1 یک مربی خوب # خانواده ایجاد خواهد کرد” (sic) شرح زیر را از طرف بازکن استرالیا بخوانید.

اخبار

ویدئوی دوم با حضور Ivy-Mae نشان می دهد که او بیشتر تمرکز خود را بر انجام چند دبل سریع دارد ، نه اینکه فقط برای گرفتن عکس های بزرگ باشد. عنوان “وارنر” در این ویدئو می خواند: “حالا نوبت پیچک است ، او دو نفر آنها را سخت خواهد دوخت ، تا آخر صبر کنید !! @ candywarner1 # خانواده # کریکت”.

افتتاح کننده استرالیا بخشی از ترکیب سری خانگی آینده مقابل هند است. این مجموعه شامل سه ODI ، همان تعداد بازی T20I و چهار مسابقه تست است.

اولین بازی 50 اور در 27 نوامبر در زمین کریکت سیدنی برگزار می شود که دومین درگیری ODI را نیز برگزار می کند.

تبلیغ شده

وارنر آخرین بار در جریان سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) که اخیراً به پایان رسید ، در عمل دیده شد. 34 ساله در طول IPL 2020 SunRisers Hyderabad (SRH) را رهبری کرد و با خفاش تأثیرگذار بود.

وارنر به عنوان سومین گلزن برتر در فصل لیگ ثروتمند پول نقد به پایان رسید. افتتاحیه 548 دوش در 16 مسابقه با نرخ اعتصاب 134.64 به ثمر رساند. شمارش دوندگی با میانگین 39.14 با 85 شکست ناپذیر بالاترین امتیاز ثبت شده توسط بتسمن در طول فصل جمع شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله