“در 43 سال…”: ستایش رینکو سینگ، چاندراکانت پاندیت مربی KKR با راوی شاستری، جاوید میانداد تشابهاتی دارد.

IPL 2023 -

رینکو سینگ با هم‌تیمی‌هایش پس از بازی KKR در خانه مقابل GT در IPL 2023 در روز یکشنبه.© توییتر

با 7 شکست کلکته نایت رایدرها که نیاز به 29 ران در آخرین اور داشتند، بعید بود که طرف مقابل با حریفان گجرات تایتانز مبارزه کند. در حالی که هت تریک جادویی رشید خان تقریباً بازی را برای GT به رهبری هاردیک پاندیا مهر و موم کرده بود، به نظر می رسید که برنده شدن فقط یک امر رسمی برای تیم باشد. یاش دیال در فینال توپ را تحویل داد و تحویل اول برای تک بود. با 28 مورد نیاز به 5 توپ، GT فکر می کرد که بازی در جیب آنهاست، با این حال، Rinku Singh از KKR ایده دیگری داشت. رینکو پنج شش ششی متوالی زد و پیروزی تقریبا غیرممکنی را برای نیتیش رانا و شرکت رقم زد.

از زمان ضربه، دنیای کریکت هنوز هم وقت خود را صرف این باور می کند که واقعاً اتفاق افتاده است. در حالی که از رینکو به خاطر مسترکلاسش تمجید می شود، چاندراکانت پاندیت از مربی او در KKR جداست.

پاندیت ضربه رینکو را موازی با 6 شش های راوی شاستری – ضربه بازیکن سابق در رانجی تروفی – و برنده جام شش توپ آخر جاوید میانداد – ستاره سابق پاکستانی مقابل هند در فینال استرالیا ضربه زد. جام ملت های آسیا.

“در 43 سال کارم در کریکت، مربی بودن، بازی کریکت، کریکت درجه یک و بین المللی، قبلا دو اینینگ دیده بودم. یکی راوی شستری است که شش شش گل در جام رانجی به ثمر رساند و دومی آخرین شش توپ توسط جاوید میانداد بود. در دبی (شارجه) و بعد از آن من شما را (رینکو) می بینم.” پاندیت پس از بازی در مقابل هم تیمی ها در رختکن به رینکو گفت.

KKR هدف 205 دوش مقابل GT را دنبال کرد تا دومین برد خود را در فصل جاری ثبت کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله