جشن تهاجمی Virat Kohli پس از سومین 50 در IPL برای RCB vs DC بازگشت. تماشا کردن

تماشا کنید: جشن تهاجمی Virat Kohlis بعد از 50 سوم در IPL برای RCB vs DC بازگشت

ویرات کوهلی پس از 50 سالگی برای بازی RCB vs DC در مسابقه IPL 2023 جشن می گیرد.© توییتر

چه کسی بهتر از ویرات کوهلی است؟ پاسخ: ویرات کهلی تهاجمی. کاپیتان سابق رویال چلنجرز بنگلور در یک بازی IPL 2023 در بنگلور در روز شنبه برای تیمش مقابل دهلی کپیتالز در بهترین فرم بود. او تنها با 33 توپ به سومین نیم قرن فصل خود رسید و RCB به سمت یک مجموع بزرگ حرکت کرد. اینینگ کهلی شامل شش چهار و یک شش بود. در چند روز اخیر برخی کارشناسان در مورد نرخ اعتصاب کهلی اظهار نظر کرده اند. بازی‌های او در برابر DC نیز آنها را تحت تأثیر قرار خواهد داد. یکی دیگر از جنبه های نیم قرنی کهلی جشن پرخاشگرانه او بود.

اخیراً کهلی جشن بسیار آرامی را به نشانه های زمین برگزار کرده است، اما روز شنبه مشت های خود را روی سینه خود گذاشته و خفاش را نیز به سمت گالری نشانه رفته است!

تماشا کنید: جشن تهاجمی پادشاه کوهلی پس از سومین 50 سالگی در IPL بازگشته است

دیوید وارنر، کاپیتان دهلی کپیتالز، برنده بازی شد و تصمیم گرفت روز شنبه برای اولین بار در لیگ برتر هند (IPL) مقابل رویال چلنجرز بنگلور در ورزشگاه ام چیناسوامی در بنگلور به میدان برود. RCB در رده هشتم قرار دارد در حالی که دهلی کپیتالز در رده آخر قرار دارد، زیرا آنها حتی یک مسابقه را نبرده اند. از این رو، هر دو برای عزت خود و صعود در جدول بازی خواهند کرد.

در حالی که RCB به دنبال پیروزی در دومین بازی خود در مسابقات است، DC برای اولین برد خود می جنگد.
RCB یک تغییر در ترکیب خود دارد، Wanindu Hasaranga به جای دیوید ویلی. در تیم دی سی، میچل مارش جایگزین رومن پاول شد.

وارنر، کاپیتان تیم دهلی کپیتالز، در مراسم پرتاب گفت: “ما ابتدا کاسه بازی می‌کنیم. زمین فوق‌العاده به نظر می‌رسد، به کارکنان اینجا احترام می‌گذاریم. این در مورد کسب یک برد است، و شتاب از آنجا به دست می‌آید. ما نمی‌خواهیم ویکت‌ها را از دست بدهیم. پاورپلی. ما تغییر کرده ایم. مارش به جای پاول می آید.”

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور در بازی پرتاب گفت: “این کار را انجام می دادم. امیدوارم در اینینگ های دوم به نتیجه برسد. این به طور کلی ویکت خوبی باقی می ماند. برای من و ویرات مهم است که شرایط را زود ارزیابی کنیم. دفاع در اورهای مرگ سخت است. ما در زمین خودمان به عنوان یک واحد ضربه زدن خوب عمل کردیم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله