تیم فوتبال زنان هند اولین اردوی ملی را از زمان بستن COVID-19 در اول دسامبر برگزار می کنند


تیم بزرگسالان زنان هند اولین اردوی ملی خود را از زمان قفل شدن اجباری ویروس کرونا در گوا برگزار می کند ، از اول دسامبر در گوا ، و مقدمات آماده سازی خود را برای جام ملت های آسیا 2022 با اقدامات بهداشت ایمنی آغاز می کند. حدود 30 بازیکن توسط سرمربی میمول راکی ​​برای اردو احضار شده اند. دوره 2022 این رویداد قاره ای در هند برگزار می شود. یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای از سرگیری آموزش تیم آماده شده است که پروتکلها و دستورالعملهای متعدد COVID-19 را به روشی جامع بیان می کند.

اخبار

آبیشک یداو مدیر تیم های ملی گفت که این تیم مشتاق است که هرچه زودتر به زمین برگردد.

“تیم مشتاق است که هرچه زودتر به زمین برگردد. چند ماه گذشته بی سابقه بوده است اما ما با احتیاط گام برمی داریم تا فوتبال هند را با هم پیش ببریم.

“جام ملت های آسیا آسیا در معرض دید است و باید تا زمان شروع مسابقات در اوج آماده سازی خود باشیم.”

وی تأکید کرد که ایمنی تیم از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

“ما پروتکل های ایمنی را از پروتکل های تنظیم شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده ، دولت هند ؛ اداره ورزش هند (SAI) ، تیم پزشکی ما و سایر سهامداران تشکیل داده ایم.”

SOP ، طبق دستور پزشک تیم هندی ، شروین کلانتر ، به بازیکنان ورودی و کارمندان پشتیبانی باید آزمایش COVID (RT-PCR) را از آزمایشگاه معتبر ICMR قبل از عزیمت از شهر خود انجام دهند.

اگر نتیجه آزمایش RT-PCR منفی باشد ، آنها می توانند با احتیاط لازم سفر خود را ادامه دهند.

پس از رسیدن به گوا ، باید یک آزمایش سریع آنتی ژن (RAT) انجام شود و در صورت منفی بودن نتیجه ، آنها می توانند برای هفت روز قرنطینه به اتاق های مربوطه خود بروند. قبل از پیوستن به آموزش ، آنها در روز 8 دوباره آزمایش می شوند.

طبق SOP ، از سرگیری اردوگاه باید با دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات محلی مطابقت داشته باشد.

قبل از رفتن به مرحله بعدی یک گروه بزرگ (بیش از 10 نفر) باید به صورت مرحله ای و با مرحله اولیه یک گروه کوچک (کمتر از 10 نفر) فعالیت های غیر تماسی با حفظ فاصله اجتماعی انجام شود. ) فعالیتهایی از جمله آموزش / مسابقه تماس کامل در ورزش.

غربالگری حرارتی باید قبل از هر جلسه آموزش انجام شود و بررسی و نظارت هفتگی اجباری است.

تمام مناطق موجود در محل های آموزش و اقامت باید در فواصل منظم ضد عفونی شوند. برای راهنمایی و نظارت بر کلیه بازیکنان و کارکنان در اردو ، یک گروه ویژه COVID تشکیل می شود.

لیست بازیکنان انتخاب شده برای اردو به شرح زیر است:

دروازه بان ها: آدیتی چاوهان ، الانگبام پانتوی چانو ، میبام لینتوینگامبی دیوی ، نارایاناسامی سوومیا.

مدافعان: Asem Roja Devi ، Jabamani Tudu ، Loitongbam Ashalata Devi ، Ngangbam Sweety Devi ، Ritu Rani ، Sorokhaibam Ranjana Chanu ، Michel Margaret Castanha ، Wangkhem Linthoingambi Devi ، Pakpi Devi Yumlembam.

بازیکنان میانی: گریس هاونار لالارمپاری ، مانیشا ، نونگمایتم راتانبالا دیوی ، سانگیتا باسفورو ، کارتیکا آنگاموتو ، سومیترا کاماراج ، کشمینا ، پیاری ژاکسا.

تبلیغ شده

پیشروها: جیوتی ، Anju Tamang ، Dangmei Grace ، Karishma Purushottam Shirvoikar ، Sandhiya Ranganathan ، Renu ، Jyoti ، Soumya Guguloth ، Heigrujam Daya Devi.

سرمربی: میمول راکی

مباحث ذکر شده در این مقاله