ترجمه انلاین

زبانها و خدمات
Tomedes خدمات ترجمه و محلی سازی را به بیش از 100 زبان و 1000 جفت زبان ارائه می دهد. ترجمه آنلاین این شرکت طیف گسترده ای از تجربه خاص بخش را ارائه می دهد ، به این معنی که می تواند ترجمه ماهرانه ای را شامل بیش از 50 حوزه تخصصی ارائه دهد. این موارد عبارتند از:

ترجمه تجارت
ترجمه CV
ترجمه فنی
ترجمه ویدئو
ترجمه علمی
ترجمه بازاریابی پایگاه خبری امیران کارپت
ترجمه وب سایت
محلی سازی برنامه تلفن همراه
ترجمه ادبی
سئو و محلی سازی کلمات کلیدی
ترجمه پزشکی
ترجمه قانونی
خدمات تفسیر
ترجمه مالی
ترجمه دیپلم
صفحه فرود tomedes
سایر شرکتهای ترجمه مورد بررسی قرار گرفتند

ترجمه شده

این یک شرکت ترجمه حرفه ای است که زبان به روی همه باز می کند. خدمات ترجمه مترجم آنلاین آنها توسط متخصصان انسانی انجام می شود که از فناوری برای تحویل کارآمد بهره می برند. این شرکت به بیش از 170،000 مشتری در سراسر جهان در حوزه های مختلف مختلف خدمات ارائه می دهد. Translated با ارتقا the فرآیند تولید با افراد مستعد و فن آوری های عالی ، خدمات ترجمه را کارآمدتر و م effectiveثرتر می کند.

ترجمه روزتا

برای هر یک از خدمات ترجمه جهانی شما ، ترجمه روزتا شما را تحت پوشش قرار داده است. این شرکت در خدمات ترجمه زبان و اسناد با کیفیت بالا و کارآمد تخصص دارد. آنها دارای مهارت چند بخشی در تمام زبانهای اصلی جهان هستند. ابزار پیشرفته ترجمه و داده کاوی آنها باعث کاهش خطاها و افزایش کارایی و سازگاری در اسناد متعدد در هزینه ها می شود.

ترجمه استراکر

خدمات ترجمه با ترجمه اشتراکر از طریق اتوماسیون کامل تمام فرایندهای ترجمه انلاین آسان می شود. تیم مترجمان خبره جهانی آنها آماده هستند تا در تمام مدت 24 ساعت پس از درخواست اولیه ، کلیه درخواست های ترجمه شما را برآورده کرده و به شما پیشنهاد دهند. آنها همچنین ترجمه شخصی اسناد حقوقی و مهاجرت را نیز ارائه می دهند. بسته به فوریت ترجمه ها ، مدل های قیمت گذاری جایگزین موجود هستند.

خدمات ترجمه GTS

اگر به دنبال خدمات معتبر ترجمه هستید ، GTS شرکت شماست. این شرکت دارای کارشناسان زبان ، کارشناسان پرونده و همچنین متخصصان صنعت است. آنها مترجمان داخلی در تمام نقاط جهان دارند که خدمات ترجمه را برای طیف گسترده ای از زبانها ارائه می دهند. یک اعتقاد راسخ که همه ترجمه ها باید به خوبی نوشته شده و همچنین به زبانی نوشته شود که صنعت آن را درک کند و با آن ارتباط برقرار کند.

خدمات ترجمه 24

برای کسانی که به دنبال خدمات ترجمه در هر روز و هر زمان هستند ، خدمات ترجمه 24 را تحت پوشش شما قرار داده است. آنها با بیش از 98.8٪ رضایت مشتری و بیش از 6000 مشتری تجاری و خصوصی ، آژانس خدمات ترجمه منعطف و قابل دستیابی هستند. این شرکت خدمات ترجمه ای را ارائه می دهد که فراتر از حد معمول خدمات ترجمه است. آنها متخصصانی دارند که از کلیه خدمات ترجمه آگاهی عمیق دارند و آنها را قابل اعتماد و کارآمد می کند.

پایگاه مترجمین

اگر می خواهید خدمات ترجمه شما توسط زبان شناسان خبره ای که بومی زبان زبان مقصد هستند و متخصصانی با تجربه در پرونده شما هستند ، اداره شود ، مکان مترجمان محل مناسب است. این شرکت معتقد است که خدمات ترجمه توسط متخصصانی که درک می کنند ترجمه برای هر مشتری خاص نیاز به راه حل سفارشی دارد ، بهتر انجام می شود. مزیت این کار این است که شرکت شما ترجمه های با کیفیتی را دریافت می کند که شما و مشتریانتان در سطح دیگری درک می کنید و با آنها ارتباط برقرار می کنید.

نوآوری های EC

شرکتی که به ترجمه دقیق خود افتخار می کند. آنها بیش از 23 سال است که این خدمات ترجمه را برای توانمند سازی و بهبود ارتباطات برای شرکت های پیشرو جهانی ارائه می دهند. آنها با رضایت 99 درصدی مشتری ، ترجمه بیش از 130 زبان با بیش از 260 زبان محلی را ارائه می دهند. خدمات ترجمه مبتنی بر فناوری آنها ، تحویل کارآمد و موثر را برای مشتریان در سراسر جهان تضمین می کند.

راه حل های زبان

تسلط ، تخصص و تجربه دست اول مفسران داخلی ، آنها را برتری می بخشد. این شرکتی است که به خدمات ترجمه سفارشی با کیفیت بالا همراه با پشتیبانی عالی مشتری اعتقاد دارد. آنها از کلیه اسناد و اطلاعات خصوصی شما محافظت می کنند زیرا اعتقاد دارند که حریم خصوصی هر یک از مشتریان فردی آنها مهم است. آنها همچنین 25 ساعت پشتیبانی از مشتریان خود و تجربه بی نظیر در صنعت ترجمه فراهم می کنند.

هوشمند کردن

این شرکتی است که معتقد است جهان را با جهان به حرکت در می آورد. دانش یک زبان دیگر تجارت را آسان تر و کارآمدتر می کند و این همان چیزی است که اسمارتلینگ قول می دهد که فراهم کند. خدمات ترجمه با کیفیت بالا توسط برخی از زبان شناسان برتر جهان که بومی زبان هستند و دانش عمیقی از تجارت شما دارند انجام می شود. Smartling کسب و کار شما را در هر بازار در هر نقطه از جهان با خدمات ترجمه درجه یک تضمین می کند که روند روان فعالیت های تجاری شما در سراسر جهان را تضمین می کند.

الزویر

هر دانش آموزی اهمیت ارسال کار بدون خطا ، تحقیق خوب و با کیفیت بالا را درک می کند. با وجود تعداد زیادی انگلیسی زبان غیر بومی ، ترس از ارائه کار کم نوشتاری دائمی است. با Elsevier ، شما برای همه کارهای انگلیسی خود خدمات ویرایش با کیفیت بالا دریافت می کنید. اگر هر اثری را ارسال کردید و به دلیل ضعف انگلیسی رد شد ، آنها ویرایش رایگان یا ضمانت پس دادن پول شما را ارائه می دهند. کلیه خدمات ویرایش و ترجمه توسط انگلیسی زبانان بومی اداره می شوند

اتصال زبان

برای کسانی که آرزو دارند هزینه های کسب و کار خود را کاهش دهند ، بهره وری را بهبود بخشند و شرکت شما را در سطح جهانی رشد دهند ، اتصال زبان برای شما مناسب است. این چیزی فراتر از یک شرکت ترجمه ساده است. با کارشناسان و زبان شناسان که همه ترجمه های شما را انجام می دهند ، آنها را به عنوان بخش زبان خانه خود در نظر بگیرید که می خواهد همه اسناد و مدارک و ارتباطات به طور موثر انجام شود و هدف از ارتباطات از طریق خدمات ترجمه موثر حاصل شود.