تجمع هم تیمی های هند در اطراف محمد سراج “از طریق ضخیم و لاغر”

محمد سراج از 17 دسامبر مستقیماً بخشی از سریال Test علیه استرالیا خواهد بود.© اینستاگرام


دستگیره رسمی تیم کریکت هند در اینستاگرام تصویری را منتشر کرده است که نشان می دهد محمد سراج ، بولینگ سرعتی ، در کنار هم تیمی ها نشسته است. شوبمن گیل را می توان در سمت چپ سراج مشاهده کرد ، در حالی که ویتیدیمان ساها ، محمد شامی و ریشاب پانت روی صندلی های پشتی نشسته اند. در حالی که ساها ظاهری متمرکز بر چهره دارد ، شلوار لبخند را می توان دید. در زیرنویس این پست اینستاگرام آمده است: “از طریق ضخیم و نازک ، فراز و نشیب ها ، ما همیشه با هم هستیم! #TeamIndia”.

اخبار

سراج در روز جمعه پدرش را از دست داد ، و در آن زمان بولینگ سریع در سیدنی همراه با تیم هند برای سری آتی خارج از خانه در استرالیا بود. تیم هند خواهد شد بازی سه سفارش Odis، به همان تعداد از T20Is و چهار بازی تست به عنوان بخشی از تور طولانی است.

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) گفت که به سراج این امکان داده شد که دوباره به هند برود تا در کنار خانواده اش باشد ، اما پیام دهنده ترجیح داد برای سریال مقابل استرالیا بماند.

این تور در تاریخ 27 نوامبر آغاز می شود و اولین ODI در زمین کریکت سیدنی برگزار می شود. روهیت شارما بخشی از تور محدود بازیگران نخواهد بود ، زیرا او هنوز در حال بهبودی از ناحیه همسترینگ است. آسیب در طول نسخه 13TH اخیرا به این نتیجه از لیگ برتر هند (IPL) پایدار بود.

پس از اعطای مرخصی پدری توسط BCCI ، ناخدای ویرات کوهلی پس از پایان اولین آزمون ، به خانه خود بازمی گردد.

تبلیغ شده

سراج اخیرا در عمل در طول IPL 2020 دیده می شود، به نمایندگی از رقبا سلطنتی بنگلور (RCB). پیسر در طول فصل 9 مسابقه انجام داد و 11 ویکت انتخاب کرد.

سراج در ترکیب دور خارج از خانه خارج از استرالیا در تیم انتخاب نشده است. او مستقیماً بخشی از سری مسابقات چهار مسابقه ای است که از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله