“بی مغز”: ونکاتش پراساد پس از باخت تکان دهنده در برابر تایتان های گجرات، غول های فوق العاده لاکناو کی ال راهول را منفجر کرد.

ونکاتش پراساد، ونکاتش پراساد، بازیکن سریع پرتاب کننده هندی، پس از شکست آنها توسط گجرات تایتانز در آخرین فیلم هیجان انگیز، به شدت از غول های بزرگ لاکنو به رهبری KL Rahul انتقاد کرد. LSG شروعی درخشان داشت و با گلزنی راهول نیم قرن دیگر، به نظر می رسید که برای کسب پیروزی آماده هستند. با این حال، با 17 ران مورد نیاز از آخرین اوور، محمد شامی و محیط شارما نمایش درخشانی از بولینگ سریع ارائه دادند، زیرا آنها تنها توانستند 9 ران را به ثمر برسانند و چهار ویکت را در اور نهایی از دست دادند. راهول در ضربات آهسته مقصر بود و 50 توپ از 33 توپ زد اما در 28 تحویل بعدی فقط 18 گل به ثمر رساند.

«تعقیب دویدن در زمانی که 30 توپ به 35 توپ با 9 ویکت در دست نیاز داشت، نیاز به ضربات گیج کننده دارد. در مورد پنجاب در سال 2020 اتفاق افتاد که در موارد معدودی بازی هایی را باخت که باید به راحتی برنده می شدند. به همان اندازه که گوج با توپ و هاردیک با کاپیتانی باهوش بود و از Lko بی مغز بود.»

محمد شامی و موهیت شارما یکی از بهترین اجراهای بولینگ مرگ را در کریکت T20 ارائه کردند که باعث شد نیم قرن کاپیتان راهول لاکنو سوپر جاینتز (LSG) بی نتیجه بماند و گجرات تایتانز (GT) در هفت ران پیروزی مقابل میزبان به دست آورد. در لیگ برتر هند (IPL).

جی تی با این برد با چهار برد و دو باخت و در مجموع هشت امتیاز در رده چهارم جدول امتیازی قرار دارد. LSG با چهار برد و سه باخت و در مجموع هشت امتیاز در رده دوم قرار دارد.

در تعقیب و گریز 136 ران، KL Rahul با بازی یک دختر دیگر شروع کرد. اما او از اوور سوم به شدت شروع کرد و محمد شامی را برای سه چهار ضرب متوالی و رشید خان را برای دو مرز متوالی در اوور پنجم شکست داد. کایل مایرز لنگر آن طرف بود و KL به عنوان یک شتاب دهنده عمل می کرد.

LSG در 5.3 اور از مرز 50 دویدن گذشت.

در پایان پاورپلی، LSG در شش اور 53 بر 0 بود و راهول (30*) و مایرز (23*) در کریس شکست ناپذیر بودند.

رشید خان به GT دست یافت و مایرز را به خاطر 24 توپ از 19 توپ، با دو توپ چهار و شش اخراج کرد. LSG در 55/1 بود.

راهول از طرف دیگر به خوبی به سرعت خود ادامه داد، در حالی که کرونال پاندیا مدتی طول کشید تا ثابت شود.

در نیمه های اینینگ، LSG در 80 بر 1 بود، با کرونال (14*) و هاردیک (42*) بدون شکست در کریس.

راهول در 38 توپ، 50 IPL خود را به 33 رساند.

LSG در 13.1 اور از مرز 100 دویدن گذشت.

این دو نفر ایستاده پنجاه ران خود را مطرح کردند.

نور احمد مسابقه 51 ران بین راهول-کرونال را به پایان رساند و دومی را با 23 توپ از 23 توپ که شامل دو توپ چهار و شش بود اخراج کرد. LSG در 14.3 اور 106/2 بود.

در پایان 15 اور، LSG در امتیاز 106 بر 2 قرار گرفت و راهول (58*) و نیکلاس پوران (0*) در نقطه چین بدون شکست بودند.

در پایان 16 اور، LSG در 2/109 بود و در چهار اور نهایی به 26 دوش نیاز داشت.

پس از چند امتیاز عالی، پوران دومین امتیاز تک رقمی خود را به دست آورد زیرا تنها با یک دویدن توسط نور احمد، که دومین ویکت خود را به دست آورد، اخراج شد. کاپیتان هاردیک پاندیا او را گرفت و LSG را در 110/3 در 16.5 اور ترک کرد.

موهیت شارما در اور هجدهم شش ران انجام داد و LSG را ترک کرد که در دو بازی پایانی 17 ران به ثمر برساند.

با این حال، با اوور بعدی خود، محمد شامی تنها 5 ران از خود به جای گذاشت و میزبان را ترک کرد تا در فینال 12 رانده شود.

راهول ویکت خود را به موهیت شارما از دست داد که در تلاش برای پاک کردن مرز بود که توسط Jayant Yadav گرفتار شد. راهول به دلیل 68 توپ از 61 توپ با هشت مرز اخراج شد. LSG در 19.2 اور در امتیاز 126/4 بود و در چهار توپ پایانی به 10 توپ نیاز داشت. موهیت مارکوس استینیس را در توپ بعدی برای یک اردک طلایی گرفت. LSG با ده دوش به 126/5 کاهش یافت تا در سه توپ به دست بیاید.

بادونی در توپ بعدی تنها برای هشت ران از میدان خارج شد و یک هت تریک تیمی را تکمیل کرد. LSG در 19.4 اور به 1276/6 سقوط کرد و به 9 دوش در دو توپ نیاز داشت. دیپک هودا نیز تنها برای یک ران از میدان خارج شد و LSG را با هشت ران برای رسیدن به توپ نهایی باقی گذاشت. این تیم چهار ویکت در چهار توپ به دست آورد.

LSG در 20 اور خود با نتیجه 128 بر 7 به پایان رسید و پراک منکاد و راوی بیشنوی هر کدام با 0 شکست نخورده بودند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله