بیان ریتیکا ساجده همه چیز را می گوید همانطور که شات قدرتمند ایشان کیشان در بازی SRH vs MI IPL 2023 به روهیت شارما برخورد کرد. تماشا کردن

ریتیکا ساجده نگران ضربه روهیت شارما است.© توییتر

در بازی سان رایزرز حیدرآباد 2023 هندی‌های بمبئی هندی بمبئی در لیگ برتر هند در حیدرآباد در روز سه‌شنبه، روهیت شارما به یک باشگاه نخبه ملحق شد زیرا او تنها چهارمین بازیکنی بود که بیش از 6000 ران در لیگ به ثمر رساند. فقط ویرات کوهلی، دیوید وارنر و شیخار داوان دیگر بازیکنانی هستند که بیش از 6000 دوش در IPL به ثمر رسانده اند. این مسابقه شاهد اتفاق عجیبی نیز بود. در اوور چهارم توسط مارکو یانسن، ایشان کیشان چهارمین توپ را مستقیماً در انتهای غیر مهاجم در جایی که روهیت ایستاده بود، کوبید. به پد روهیت برخورد کرد و به نظر می رسید که کاپیتان MI مشکل دارد. حتی همسرش ریتیکا ساجده نگران به نظر می رسید، با این حال، روهیت در مدت کوتاهی روی پاهای خود بازگشت.

تماشا کنید: بیان ریتیکا همه چیز را می گوید همانطور که شات قدرتمند ایشان به روهیت برخورد می کند

در صحبت کردن در مورد بازی، اولین IPL پنجاه کامرون گرین و بازی تاثیرگذار تیلاک وارما، سرخپوستان بمبئی را در روز سه شنبه در مقابل سانرایزرز حیدرآباد به امتیاز چالش برانگیز 192 بر پنج اخراج کردند. علاوه بر وارما و گرین که به سرعت در حال رشد بودند (64 توپ از 40 توپ خارج نشدند)، دیگر کمک‌ها از سوی کاپیتان روهیت شارما (28 بر 18) و ایشان کیشان (38 بر 31) پس از انتخاب تیم میزبان به کاسه انجام شد.

وارما 20 ساله (37 از 17) بازیکن برجسته در ترکیب ستاره دار بمبئی بوده است و استعداد و مهارت کمیاب او دوباره در نقش اصلی او به نمایش گذاشته شد.

برای بمبئی رفتن در اوورهای میانی کار سختی بود، اما ضربه با کیفیت بالای وارما به اینینگ ها شتاب بسیار مورد نیاز را داد.

مارکو یانسن لاغر اندام به خاطر 21 دوش در اور پانزدهم مجازات شد، زمانی که وارما او را برای شش بار متوالی فرستاد، یکی در گوشه گاو و دیگری بالای سر توپ انداز.

در قسمت بعدی، پنجه جنوبی به زیبایی از مچ دست خود برای پوشش اضافی چهار روی مایانک مارکانده استفاده کرد، قبل از اینکه او را برای حداکثر 14 ران اوور بکشد.

گرین که در ابتدا تلاش می کرد تا زمان بندی خود را به درستی انجام دهد، پس از اخراج وارما به کار خود ادامه داد. راست دست قدبلند با چکش سه چهار ضرب مستقیم از تی ناتاراجان زد تا نیم قرن خود را قبل از جمع آوری یک شش مستقیم در 20 ران اوور بیاورد.

ناتاراجان در اوور بیستم رانهای خود را لو داد و در چهار اوور خود 50 ران را واگذار کرد. بمبئی موفق شد 62 ران را در پنج اور آخر شکست دهد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله