“به زودی بیا…”: نیمار، ستاره فوتبال برزیل و دوست دخترش برونا بیانکاردی با یک پست ویژه بارداری را اعلام کردند.

نیمار ستاره فوتبال برزیل این عکس را با دوست دخترش برونا بیانکاردی منتشر کرد.© اینستاگرام

نیمار ستاره فوتبال برزیل و دوست دخترش برونا بیانکاردی که یک مدل حرفه ای است روز چهارشنبه با انتشار پستی ویژه از بارداری خبر دادند. “ما در مورد زندگی شما خواب می بینیم، ورود شما را برنامه ریزی می کنیم و دانستن اینکه شما اینجا هستید تا عشق ما را کامل کنید، روزهای ما را بسیار شادتر می کند. شما در خانواده ای زیبا خواهید رسید، با برادر، پدربزرگ و مادربزرگ، عموها و عمه هایتان که قبلاً شما را بسیار دوست دارند. زود بیا پسرم، منتظرت هستیم! نیمار در پستی اینستاگرامی نوشت.

در هفته اول ماه مارس، اخباری مبنی بر غیبت نیمار برای ادامه فصل منتشر شد، زیرا پاری سن ژرمن روز دوشنبه اعلام کرد که این مهاجم به جراحی مچ پا نیاز دارد و سه تا چهار ماه از میادین دور خواهد بود. این بازیکن برزیلی که در 19 فوریه مقابل لیل در لیگ 1 از ناحیه مچ پا آسیب دید، “در سال‌های اخیر چندین بار دچار بی‌ثباتی در مچ پای راست خود شده است. خطر عمده عود”.

پاری سن ژرمن که متعلق به قطر است، گفت که نیمار “در چند روز آینده” در دوحه زیر چاقو خواهد رفت و گفت “سه تا چهار ماه طول می کشد تا بتواند با این تیم به تمرینات بازگردد”.

به نظر می‌رسد که این به هر گونه احتمال بازی نیمار در این فصل پایان می‌دهد، در حالی که فصل لیگ 1 در 3 ژوئن به پایان می‌رسد و اگر پاری سن ژرمن به آنجا برسد، یک هفته بعد در استانبول، فینال لیگ قهرمانان اروپا به پایان می‌رسد.

پاری سن ژرمن که هنوز منتظر اولین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است، روز چهارشنبه در آلمان در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی مقابل بایرن مونیخ با نتیجه 1-0 تلاش خواهد کرد.

با ورودی های AFP

موضوعات ذکر شده در این مقاله