برد یونیت

برد یونیت

برد یونیت

 و حالا از دندان های زیبا و درخشان خودتان لذت ببرید!

 

 کندانسینگ یونیت ، دستگاه های در اختیار گرفتن دما در فریزر ها، سیستم های تهویه هوا، پمپ های حرارتی و چیلرها هستندآنها کلیدی فشرده سازی گاز “مبرد”، انرژی را به صورت گرما به جریان می اندازند، آنگاه آن را از نحوه سیستم کویل ها، پمپ می نمایند و از هوا در اطراف کویل برای گرم کردن و خنک نمودن فضا استفاده می کنند.

 موتور 24 ولت یونیت

کندانسینگ یونیت چیست

 کندانسینگ یونیت یا این که به کلمه انگلیسی، Condensing Unit، سیستم های خنک کننده ای هستند که در ظاهر، به مینی چیلرها یا این که چیلرهای هوایی شباهت دارندهمین یونیت ها را می قدرت نوعی سیستم تهویه ای به جهت ساختمان ها به شمار آورداساس کارایی همین یونیت ها بر مبنای انتقال حرارت میان هوای اطراف کویل های خنک کننده است. کویل ها نیز اصلی کارایی یک فن، تمام می شوندهمین تجهیزات در بعد ها و دسته های مختلف در بازار وجود دارا هستند و چنانچه تمایل به خرید کردن آنان دارید، می بایست نیاز ساختمان به تهویه را مشخص نمایید. 

انواع کمپرسور کندانسینگ یونیت

 روتاری اسکرال پیستونی کاربرد کندانسینگ یونیت کندانسینگ یونیت واحدهای کندانسینگ، در منزلت سیستم گرمایش و تهویه می تواند شبیه به هواساز فعالیت کندممکن است این سوال برای شما ساخت شود که آیا می بایست این واحدها را خریداری نماییم یا این که چیلرها هوایی یا هواسازها را؟ در پاسخ همین سوال می بایست گفت، ظرفیت هواساز یا این که چیلرهای هواخنک، به هیچ عنوان قابل مقایسه اهمیت ظرفیت تحت خیس تهویه ای کندانسینگ یونیت نیستند. واحدهای کندانسینگ، عده و نوع طراحی شده اندهمین را می توانید اهمیت بررسی خصوصیت های ظاهری آن‌ها هم تشخیص دهیدالبته می توان برخی از کاربردهای صنعتی را هم برای این واحدها اسم برد؛ جایی که تهویه و خنک سازی، بسیار با دارد. چیلرها و دستگاه هواساز معمولاً به صورت مرکزی فعالیت می نمایند و نیاز به نتورک کشی دارا‌هستند ولی واحدهای کندانسینگ را می توانید به شکل مستقل هم به کارگیری کنید. علی رغم همین تفاوت ها، بعضی از شباهت ها میان پکیج یونیت و واحدهای کندانسینگ وجود دارد؛ لوله های مسی انتقال سیالات و فیلترهای قوی، مثال از این ویژگی های مشترک هستند.

مهم ترین کاربردهای کندانسینگ یونیت

 واحدهای کندانسینگ، جریان هوای خنک را فرآهم می کنندهنگامی که در ساختمان با محدودیت کارگزاری تجهیزات خنک کننده بزرگ تر مانند چیلر تراکمی یا هواساز مواجه باشیم، می توانیم از کندانسینگ استفاده کنیمهمین تجهیزات حیاتی راندمان بالا کار می کنند و بسته به نیاز خنک کنندگی، یکی از آن‌ها قابل کارگزاشتن می باشندهمانند سایر تجهیزات تهویه، خنک کننده و یا گرمایشی، خرید کندانسینگ یونیت ها نیز بر مبنای گنجایش عملکردی آن انجام می گیردارزش واحدهای کندانسینگ به برند سازنده، ارزش های بازار، تجهیزات به عمل رفته در یونیت، گونه مبدل حرارتی و دسته متراکم نمودن مبرد در آن بستگی داردانواع کندانسینگ یونیت آب خنک هوا خنک شرح اشکال کندانسینگ یونیت

 

کندانسینگ یونیت

واحدهای کندانسینگ، همانند چیلرها به دو نوع هوا خنک و آب خنک تقسیم بندی می شوندبعد ها و ترازو های این یونیت ها کوچک و متوسط می باشد و برای کارگزاشتن در مکان های مختلف، ایده آل می باشد. از یک تبادل حرارت در مبدل حرارتی و گاز مبرد، خنک سازی ساخت می گرددبه دست آوردن و کارهای مرتبط مهم یخچال فریزر های مخصوص محافظت انواع محصولات و مواد غذایی عموماً به خرید کندانسینگ یونیت نیاز دارندهمین سیستم ها می توانند موقعیت دمایی به جهت تجهیزات تهویه مطبوع را نیز تأمین کنند. سیکل خنک کنندگی در واحدهای یونیت به عملکرد سیکل تراکمی شباهت دارد.

:منبع

جم دنتال