انجمن کریکت Pondicherry مسابقات T20 را تعلیق می کند


زیر آتش سوزی پس از آنكه كیران بدی ، فرماندار ستوان آنها را به دلیل ادعای ساخت و ساز غیرقانونی در استادیوم كشاند ، مدیریت انجمن Cricket of Pondicherry (CAP) روز شنبه تصمیم گرفت كه مسابقات Siechem Pondicherry T20 را موقتاً متوقف كند. CAP بر اساس گزارش ارائه شده توسط AGShanmugavel ، مدیر املاک و مستغلات ، با توجه به انتشار منتشر شده توسط آنها ، تصمیم گیری کرد. “CAP از این نظر است كه كیرن بدی ، فرماندار ستوان ، نباید نامه خود را به تاریخ 12.11.2020 صادر می كرد و آن را از طریق رسانه های اجتماعی كه به اعتبار CAP و اعتبار صاحبان زمین آسیب رسانده است ، بدون اینكه به هر كدام از ما توضیح دهد موقعیت واقعی ؛ یا خود ستوان دبیر باید از محوطه دانشگاه CAP دیدن می کرد که ما در 3 سال گذشته درخواست آن را داشته ایم “، دبیر CAP V. چاندران نوشت.

اخبار

“هنگامی که این تعداد مسابقات تروفی رنجی طی سه سال گذشته در یک مکان برگزار شد و ستوان دبیر نیز از آن آگاه است ، ما نمی توانیم بفهمیم که چرا در ده روز گذشته ما چنین آزمایش اسید خصمانه ای انجام داده ایم ما از ستوان فرماندار ، وزیر ارشد ، وزیر سابق و رهبر مخالفت ، رئیس مجلس قانونگذاری ، همه وزرا ، همه MLA ها ، MLA های سابق و بیشتر دفاتر در دولت ، برای مراسم افتتاحیه Siechem Pondicherry دعوت کردیم مسابقات T20 در تاریخ 11.11.2020 ، به عنوان “یک خانواده” ، اما به دلایل مرموز نتیجه معکوس داده است. “

در گفتگو با ANI ، منبعی در BCCI که روند تحولات را ردیابی می کند ، گفت: “فقط به این دلیل که 3 سال غیرقانونی و بی نظمی پنهان مانده است ، به معنای قانونی بودن آنها نیست.”

تبلیغ شده

در حالی که Bedi مدیر عامل CAP و Siechem Technologies P Damodaran را با توجه به ادعای ساخت و ساز غیرقانونی این ورزشگاه جلب کرده بود ، انجمن Cricketers Pondicherry Pondicherry (BPCF) همچنین به فرماندار Pondicherry ، Kiran Bedi نامه نگاری کرده بود تا سو the استفاده از بودجه داده شده توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) به CAP برای توسعه این ورزش در سرزمین اتحادیه.

در این نامه ، كه توسط ANI قابل دسترسی است ، دبیر BPCF جی چاندران از بدی خواسته بود كه مداخله كرده و كمیته ای را ترتیب دهد تا درمورد اقداماتی كه نشان می دهد نمایندگان CAP كارمندان Siechem Technologies هستند و كل انجمن را كنترل می كنند ، تحقیق كند.

مباحث ذکر شده در این مقاله