«انتخاب‌کنندگان دوباره به او نگاه می‌کنند»: برداشت بزرگ سورش راینا از حفاظ ویکت IPL

عکس فایل سورش راینا© توییتر

بازیکن سابق تیم کریکت هند، جیتش شارما، ضربه بان ویکت بان پنجاب کینگز را ستایش کرد و از او برای کسب شانس در تیم ملی حمایت کرد. در تعاملی که اخیراً از راینا در مورد شانس حضور جیتیش در تیم ملی پرسیده شد و مفسر IPL کاملاً خوش بینانه به نظر می رسید. این بازیکن 29 ساله در این فصل برای فرنچایز خود کاملاً تأثیرگذار بوده است و قبلاً چندین ضربه مهم در برابر حملات بولینگ معتبر انجام داده است. او اولین بازی خود را برای هندیز بمبئی در سال 2016 انجام داد، اما در دو فصل گذشته با تیم PBKS پیشرفت کرده است.

او تا اینجای کار در سطح میانی فوق العاده بازی می کند. او نقش های مهمی را بازی کرده است. او بازیکنی تهاجمی است، او قبلاً بخشی از تیم هند بوده است، اما بله، او می تواند یک بازیکن متوسط ​​عالی باشد. مهارت های ویکت نگهبانی او خوب است. او واقعاً همه را با نحوه ضربه زدنش تحت تأثیر قرار داده است. من مطمئن هستم که انتخاب کنندگان دوباره به او نگاه خواهند کرد. توانایی ضربه زدن او واقعاً خوب است و در آینده او را خیلی بیشتر خواهید دید.» راینا به نقل از هندوستان تایمز.

رینکو سینگ فصل درخشان دیگری را به عنوان یک “تمام کننده” با مرز آخرین توپ به افسانه خود اضافه کرد زیرا نایت سواران کلکته در روز دوشنبه پنجاب کینگز را با پنج ویکت شکست دادند تا امیدهای خود را در پلی آف IPL زنده نگه دارند.

این یک نمایش کامل “RRR” توسط KKR بود، در حالی که نیم قرن کاپیتان نیتیش رانا و آندره راسل با افزایش عضله به تعقیب 180 نفر، رینکو را قادر ساخت تا بازی را با توپ 10-21 به پایان برساند.

پیش از این، وارون چاکراوارتی بار دیگر به طرز درخشانی پیشتاز بخش بولینگ آنها شد تا امتیاز 3/26 را به دست آورد، زیرا KKR یک نمایش بولینگ مرتب برگزار کرد تا PBKS را به کمتر از سطح 179 برای هفت نفر محدود کند، پس از اینکه بازدیدکنندگان تصمیم گرفتند روی ویکت آهسته ضربه بزنند.
(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله