انتخابات رئیس ICC می تواند سه دور رأی دهی را مشاهده کند: گزارش

انتخابات روسای ICC می تواند سه دور رأی گیری را مشاهده کند: گزارش

جلسه سه ماهه ICC روز دوشنبه آغاز شد.© خبرگزاری فرانسه


در صورت عدم دستیابی به رقم جادوی 11 در اولین شمارش ، اعضای هیئت مدیره ICC می توانند در سه مرحله رأی گیری برای انتخاب رئیس مستقل بعدی بین گرگ بارکلی و عمران خواجه شرکت کنند. جلسه سه ماهه ICC روز دوشنبه آغاز شد و روند رأی گیری الکترونیکی شامل 16 هیئت مدیره – 12 عضو از اعضای کامل (کشورهای آزمایشی) ، سه کشور وابسته و یک مدیر مستقل زن (Indra Nooyi از PepsiCo) است. بارکلی از نیوزیلند یا خواجه از سنگاپور برای پیروزی در انتخابات حداقل به 11 رأی (اکثریت 2/3) نیاز دارند ، اما با شکستن یک وظیفه ، کسب اکثریت دو سوم برای هر یک دشوار است.

اخبار

طبق گزارشی در ESPNcricinfo ، سه دور رأی گیری برگزار می شود. “اگر هیچ یک از نامزدها به این تعداد آرا نرسد (پس از دور اول) ، دور دیگری از رای گیری برگزار می شود – به احتمال زیاد اواخر این هفته.”

“در صورت عدم پیروزی ، یک رأی نهایی نیز برگزار خواهد شد. اگر بعد از آن دو سوم اکثریت آرا نباشد ، اعتقاد بر این است که خواجه برای مدت تعیین شده به عنوان رئیس جدید منصوب خواهد شد. بازیگران الکترونیکی ، “وب سایت گزارش شده است.

این قابل درک است که هند به همراه کشورهای SENA (آفریقای جنوبی ، انگلیس ، نیوزیلند و استرالیا) قرار است به بارکلی رای دهند ، که از تیم هایی که سریال های دو جانبه بیشتری را بازی می کنند و متناسب با مدل مالی این هیئت ها است ، حمایت می کند.

تبلیغ شده

از طرف دیگر ، خواجه از احسان مانی ، رئیس هیئت کریکت پاکستان حمایت می کند و رئیس سابق هیئت کریکت سنگاپور طرفدار افزایش رویدادهای ICC است که باعث افزایش درآمد کشورهای وابسته خواهد شد. خواجه در حال حاضر رئیس موقت است زیرا Shashank Manohar تصمیم به عدم دستیابی به دوره سوم ریاست گرفت.

وکیل مستقر در سنگاپور به عنوان یکی از معتمدان منوهار در محافل ICC شناخته می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله