استرالیا در مقابل هند: راویچندران اشوین تمرین خالص را در “سرزمین کانگورو” آغاز می کند. تماشا کردن

استرالیا در مقابل هند: راویچندران اشوین تمرین خالص را آغاز می کند

راویچندران اشوین فیلم هایی را از جلسه خالص خود در سیدنی ارسال کرد.© اینستاگرام


بازیکنان هندی که در حال حاضر دوره قرنطینه اجباری 14 روزه خود را در سیدنی پشت سر می گذارند ، قبلاً آماده سازی خود را برای مسابقات محدود محدود و آزمونهای آینده مقابل استرالیا آغاز کرده اند. راویچندران اشوین و آجینکیا رهانه ، بازیکن فرار ، که هر دو عضو تیم تست هستند ، وقت خود را صرف تیز کردن مهارت های خود در شبکه ها کردند. همچنین ، تمرین در کنار آنها ، راویندرا جیدجا ، چرخنده بازوی چپ بود. R Ashwin دو فیلم در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد ، جایی که می توان او را با توپ قرمز در حال بولینگ به سمت ناخدای آزمون هند دید. آشوین در حالی که ویدیوها را در اینستاگرام به اشتراک می گذاشت ، نوشت: “بازوی راست !! سرزمین کانگورو! # بکگراند # بازی # توپ_تستریک.

اخبار

اشوین ، که به همراه همسر و دو دخترش به استرالیا سفر کرده است ، 9 سالگی ازدواج خود را در انزوا در داخل اتاق هتل جشن گرفت. آشوین و همسرش پریتی چند تصویر از جشن جدا شده و در عین حال سرگرم کننده خود به اشتراک گذاشتند.

اشوین در اینستاگرام نوشت: “زمان پرواز می کند! 9 سال گذشته نیز همینطور.prithinarayanan # سالگرد ازدواج”.

اشوین و رهانه هر دو در لیگ برتر هند (IPL) 2020 که اخیراً به پایان رسید ، بخشی از لباس پایتخت های دهلی بودند ، جایی که در فینال به هندی های بمبئی باختند.

بازیکنان تیم هند پس از پاکسازی آزمایش ویروس کرونا ، تمرینات سبک فضای باز را از روز شنبه آغاز کردند. شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) چند تصویر از بازیکنانی که وقت خود را در باشگاه می گذرانند و همچنین برخی از تمرینات سبک را در فضای باز انجام می دهد ، به اشتراک گذاشت.

پست های جدید  "آنها او را دوست دارند": واکنش ویروسی آنوشکا شارما به عنوان طرفداران برای MS Dhoni در مقابل RCB. تماشا کردن

تبلیغ شده

تیم هند پس از مدتی طولانی وقتی وارد استرالیا می شود در یک بازی سه سریه ODI و به دنبال آن تعداد T20I به میدان خواهد رفت. قبل از شروع اولین مسابقه آزمون در 17 دسامبر در آدلاید ، بازیکنان هند دو بازی تمرینی انجام می دهند.

مسابقه دوم Boxing Day Test است و از 26 تا 30 دسامبر در زمین کریکت ملبورن برگزار می شود. آزمون سوم در 7 ژانویه در سیدنی آغاز می شود در حالی که آزمون چهارم و آخرین تست در 15 ژانویه در بریزبن آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله