استرالیا از حضور آر اشوین در فینال WTC مطمئن نیست. در اینجا چرا

استرالیا انتظار دارد راویندرا جادجا در یازدهمین بازی هند در فینال مسابقات جهانی تست حضور داشته باشد، اما درباره شرکت راویچاندران اشوین در مسابقه ای که در The Oval از 7 ژوئن شروع می شود مطمئن نیستند. هند از سه اسپینر در طول سری اخیر Border-Gavaskar Trophy استفاده کرد. با هر دو آشوین (25 ویکت) و جادجا (22) خوش درخشیدند تا به تیم خود کمک کنند تا پیروز سری 2-1 شود.

دانیل وتوری، دستیار مربی، در گفتگو با رسانه های محلی قبل از جلسه تمرینی استرالیا در زمین کریکت کنت کانتی در بکنهام در روز پنجشنبه، گفت که مدیریت تیم بحث های زیادی در مورد حمله احتمالی بولینگ هند داشته است.

وتوری گفت: «ما در مورد آن بحث کرده ایم.

“من فکر می کنم Jadeja به دلیل ضرباتی که به میز می آورد و موفقیت او در آن موقعیت شماره 6 بازی خواهد کرد.”

سپس سوال در مورد چهارمین دریانورد و همه کاره در (شاردول) تاکور و اشوین خواهد بود، اما آنها (هر دو) گزینه های بسیار خوبی هستند.” وتوری، با این حال، احساس می‌کند که اشوین ممکن است به دلیل ترکیب تیمی علیرغم برخورداری از یک رکورد خوب در انگلیس، در یک نقطه در ترکیب اصلی شکست بخورد.

آف اسپینر باتجربه در مجموع 18 ویکت با میانگین 28.11 از هفت مسابقه در انگلیس دارد اما فقط یک تست در The Oval انجام داده است.

وتوری گفت: “اشوین یک توپ انداز باورنکردنی است و در اکثر تیم ها گزینه اول خواهد بود و فقط با ترکیب آنها ممکن است منجر به این شود (او انتخاب را از دست بدهد).

ما انتظار داریم The Oval همانطور که همیشه رفتار می کند رفتار کند.

ویکت خوبی است، اما می تواند در ادامه بازی چیزهای زیادی به اسپینرها ارائه دهد. وتوری همچنین انتظار دارد کامرون گرین نقش مهمی در فینال WTC ایفا کند، به خصوص پس از نمایش فوق العاده او در IPL که به تازگی به پایان رسیده است.

وتوری در مورد گرین گفت: “هر کریکت اکنون در حال آماده سازی است. او در پس زمینه کار انجام می دهد تا مطمئن شود که بارهای بولینگ خود بالا است و در واقع برای کریکت آزمایشی آماده است.”

“ما به این موضوع نگاه می کنیم که اگر شما درگیر کریکت با شدت بالا و کلاس بالا هستید، از آن خوشحالیم زیرا به این معنی است که شما کریکت بازی می کنید.

او گفت: «سخت‌ترین چیز برای پسرها بیرون آمدن از هیچ است و این ممکن است برای چند مردی که استراحت طولانی‌مدت داشته‌اند و اینکه چگونه در سریع‌ترین زمان ممکن به سرعت عمل می‌کنند، یک چالش باشد.

“با کامرون فکر می‌کنم او خیلی کریکت بازی می‌کند، او خوب خواهد شد. بازگشت او خیلی خوب است. او چیزهای زیادی به تیم ارائه می‌کند و یک سریال عالی در هند برای ما داشت و سپس از پشت یک بازی خارج می‌شود. IPL موفق.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله